شوهرم میلی به رفت و آمد و تفریح نداره

همسرم خییییییلی آدم خوبیه،آروم و دلسوزه،مهربونه و آدم سربراهیه،،،اما یه عیب داره که کلافم کرده
میلی به رفت و آمد و بیرون و تفریح نداره،،رفت و آمد ک بخاطر خجالتی بودنشه بیشتر اما برای پارک و تفریح همش بهونه خستگی میاره
فردا مامانم دعوت کرد ک ظهر ناهار بریم
با اینکه شوهرم هر روز بخاطر سرکشی به مادرم منو میبره خودشم میاد اما برای ناهار و شام رفتن مقاومت میکنه،،حرفمون شد کلی گریه کردم :cry: نمیدونم چیکار کنم عوض نمیشه
این در حالیکه که ما هر پنج شنبه شبا مث بقیه خواهر برادراش باید بریم خونه پدرو مادرش ،،و نمیشه یه هفته نریم ،،مدام بش میگم منم مث تو دوس دارم کنار خانواده ام باشم میگه برو من ناهارو شام روم نمیشه
از قضا آدم خیلی خوش رو و خوش برخوردیه و اصلا این مدلی نیست که رفتارش بد باشه
همه ام دوسش دارن،اما این خصلتش زجرم میده :pensive:

یعنی دوس نداره ناهار یا شام بیاد خونه مامانت اینا؟
همسر منم زیاد نمیمونه همش میگه زشته.خجالتین :smile:

1 Likes

خوشبحالت که نمییاد شوهر من خودش زنگ میزنه میگه داریم مییام ناهار اونجا بعد من خجالت میکشم البته مامانم اینجوری دوسش داره .

2 Likes

اگه نمییاد به مامانت بگو خودش زنگ بزنه به شوهرت

دقیقا

بخدا رابطشون خوبه
اما زهرا جون باور کن درست نیست من مادر پیرمو هی کوچیک کنم واسه این مسئله
یه و سال و خورده اییه ک ازدواج کردیم هر هفته پنج شنبه ها بااااید تحت هر شرایطی باشه ما بریم
منم حرفی ندارم چون خودم آدماجتماعی ام اما هیچوقتم نشده کسی دعوت رسمی کنه
واسه چی وقتی من این مدلی ام اون برعکس باشه :pensive:

کلا متعادل خوبه
نه بی ملاحظه نه کم رو و خجالتی

1 Likes

نمیدونم والا چی بگم اون یه مرد نمیشه خرابش کرد از اول ساختش .اگه تو یه روز مراسمای اونا شرکت نکنی شوهرت ناراحت میشه؟

الان واقعا از این خصلتش آزار میبینم
با اینکه آدم خیلی دست و دل بازیه و پول و خرج کردن براش مهم نیست
اما دیگران چی فک میکنن آخه،،فک میکنن دوس نداره کسی بیاد خونش ک نمیره
باید هی توضیح بدم خجالتیه
بخدا خستم دیگه :pensive:

خودتو ناراحت نکن بقیه همه چیز میگن .میتونی با ملایمت بگی مارو ببر بیرون تا حوصلمون سر نره از روش های زنانه استفاده کن مردا اگه به یه چیزی پیله کنیم لجباز میشن

آره خیلی ،،وقتی ام اعتراض کنم میگه تو خانوادمو دوس نداری اما بخدا اینطور نیست
خدا راضی باشه منت نمیزارم اما هر کاری ام هر احترامی ام ک بگی میزارم
چون خودم درآمد دارم خودم پیشنهاد میدم فلان چیزو بخریم ببریم،اینکارو کنیم اونکارو کنیم
مربا،ترشی حتی گاهی غذا درست میکنم با خودم میبرم

الان با بچه یه خورده سبزی تلخون خشک کردم گفتم واسه مامانتم کنار گذاشتم،،گرچه خودش میگه نمیخواد
کاری ک وظیفه اوناست اما من میگم خدا راضی باشه

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:
باشه اما چشمم آب نمیخوره
بدیشم اینه من فقط غر میزنم اون هیچی نمیگه
الان میگه من بمیرم مشکل تو حل میشه با همه رفت و آمد میکنی
آخه این حرفه از مهندس و کارمند مملکت :pensive:

1 Likes

خدا کارات رو میبینه اگه خانواده شوهرت فهمیده باشن میدونن اینا وظیفت نیست ومحبته .شوهرت تو یه جمعی که راحت نباشه خجالت میکشه و اذیت میشه واین باعث شده جایی نره

1 Likes

مردا اینطورین وقتی کلافه میشن یه چیزایی میگن آدم تو کارشون میمونه که منطق سرشون نمیشه

1 Likes

زهرا جون دلم میخواد بمیرم بخدا :cry:
خدا میدونه که خیلی کنارشم درکش میکنم محبت میکنم
اخلاق بدم فقط شده همین غرغرایی ک میگم تو دعوا میزنم

اینجوری نگو عزیزم هر کسی تو زندگیش سختی هستش خودتم اینارو خوب میدونی گلم باید با سختیهاش بجنگی این خصلت زندگی کردنه الان از دست شوهرت ناراحتی .

1 Likes

کاش اینطور باشه،،،هر کی دردایی داره
من اینقد دلم گرفته است ک با حرف زدنم آروم نمیشم

عزیزم سعی کن زیاد غر غر نکن خیلی ازمردا رو دیدم ازغرغر کردن متنفرن .

سختییای زیادی هست تو رندگی اگه قراره با اینجور چیزا هر روز ناراحت بشیم دیگه قلبی واسمون نمیمونه میشیم یه مرده متحرک

سعی کن قلقشو دستت بگیری رفتاراشو با طرفندای زنانت پیش بینی کن از ما زنا همه چی برمییاد کافیه فقط حال خودتو خوب کنی .

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.