شوهرم مرد خوبيه فقط زياد به خانوادش چسبيده

نميدونم مانع بشم يا ن؟
نميدونم مرد خانواده دوست بده يا ن
ما هنوز عقديم يعني ممكنه چسبندگيش بعد عروسي كم بشه يا ن؟
بعدم جدا از اينكه اين ب خانوادش وصله اونا هم ب اين وصلن؟
يعني در روز3-4 بار مامانش بهش زنگ ميزنه ك خوبي؟كجايي؟چ خبر؟ :thinking: :zipper_mouth_face: :roll_eyes:

4 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
این که ایشون به خانواده شون اهمیت میدن چیز بدی نیست اما باید ببینید به اندازه ای که شما نیاز دارید به شما هم ابراز علاقه و توجه نشون میدن یا نه

5 Likes

مرسي مامي يار جونم
نميدونم دقيق! يعني بد نيس ولي خب من اين همه چسبندگيشو دوس ندارم حسم بد ميشع

1 Likes

همه مردا همینن
منم اولاش میگفتم عب نداره مادر خواهر‌شن
ولی الان واقعا غیر قابل تحمله برام و دلیل اصلی دعواهامون اونان

1 Likes

يعني درست نميشن؟ چيكار بايد بكنم؟ تو توي اين مسير چكاري كردي ك ازش پشيموني؟

1 Likes

از اول رو دادم و خیلی پشیمونم
ی جوری باید شوهرت رو متوجه کنی ک باید اولویت اول و آخرش تو باشی
ینی نشه ک از حق و حقوقای تو (ن فقط مادی) بزنه بخاطر اونا

مثلا شوهر من اکثرا خیلی دست و دلبازه ولی ن فقط برا من برا اونام هس اگ مامانش لب تر کنه بگه فلان چیزو میخام خودش و میکشه و شده از خرج خودمونم بزنه میگ مادرمه من نوکرشم و باید براش درست کنه دیگ
مثلا موقع عروسی ما ک فروردین 98 بود کلااااا 15 ملیون دادن بهش… ینی باقی خرجای عروسی ک البته عروسی درست حسابی هم نداشتیم و خرج چند تا تیکه ای ک گرفت و خرجای خونمون همه گردن شوهرم افتاد و کلی فشار روش بود حتی ی گرمم طلا نخریدن برا من
بعد مادرش پول دستش بود رفت همش و برا خودش لوازم خوته خرید اما ب بچش رحم نکرد ک حداقل قرضی بهش بده

حالا قربون خدا برم یخچالش از اول ک روشنش کرد فریزرش هیجی و یخ نمیبنده همش میگ یخچالم خرابه و فلان
فک کنم یخچال جدید خریدنشم میخاد بندازه گردن شوهرم
شوهرمم انقد مطیع اوناس ک اون روزای سختی ک با بدبختی و قرض گذروند و نمیاره جلو چشش

2 Likes

سلام میتونم بپرسم همسرتون چند تا خواهر و برادر داره ؟ معمولا این مشکل تو تک پسرا زیاده و غیر قابل تحمله

1 Likes

واي عين خانواده شوهر من
ما داشتيم وسايل ميگرفتيم
شوهر من يخچال و تي وي و ماشين لباسشويي بايد ميگرفت
مامانش تو خونه گفته بود كه محسن جان پوست دستمو ببين همش ترك شده گازم خراب شده هي دارم پاكش ميكنم شوينده هم برا دستم ضرر داره
يه گاز برا مادرت مياري رو وسيله هات؟ من پولشو تيكه تيكه بهت ميدم
محسن هم ك خر 3ميليون داد براش گاز

1 Likes

1خواهر داره 1برادر

خب اینا بعدا سوهان روح و روانت ممکنه بشه و اینک اونام بد عادتن معلومه بعدا هی میکنن از شوهرت

2 Likes

پس راه سختی در پیش داری …به نظر من بعد از ازدواج تمرکز اصلی باید رو خانواده خودت باشه

1 Likes

چيكار كنم خب؟؟؟؟؟ :pensive:

سلام عزیزم
شوهر منم زیاد به خانواده ش اهمیت میده، اگه شوهرت آدم مستقل و منطقی هست حساس نشو، البته به مرور بهش غیر مستقیم بفهمون که اولویت اولش باید تو باشی همونجور که اولویت اول تو باید شوهرت باشه…
همسرم جوری هوای خانواده ش رو داره که اونا هم فقط به این کاراشونو میگن، بعضی وقتا ناراحت میشم ولی هیچوقت تا حالا بهش نگفتم که چرا همیشه به تو میگن کم و کاستیاشونو، اوایل اولویتش خانواده ش بود راحت یه سال طول کشید که با رفتارای غیر مستقیم متوجهش کردم که من باید مهم تر باشم، البته اینم بگم مردی که به خانواده ش اهمیت میده به خانواده اصلی که زن و بچه ش هستن مطمئن باش خیلی اهمیت میده، فقط باید بدونی چجوری رفتار کنی که ازت دور نشه و به بقیه نزدیک

عزیزم دفیقا شوهر منم همین مشکل داره ک خ ازارم میده میدونی چقد بهش گفتم کنترل کن خودتو ولی متاسفانه هم‌مادرش و هم خودش دوتا ول کن نبودن

والا موقع عروسی ما هم هیچ کاری برامون نکردن یه قرون پول ندادن حتی کادو عروسی هم ندادن، خب درسته بعد عروسی تا مدتی فشار مالی زیادی رومون بود ولی خدا رو شکر که شوهرم دستش رو زانوی خودشه منتظر بقیه نیست، این خودش مایه افتخاره :wink:

1 Likes

سلام خوش اومدین :rose:
عزیزم اینکه به خانواده‌اش توجه کنه و خانواده‌اشم زیاد به شوهرتون توجه کنه و زنگ بزنن کجاش بده؟

1 Likes

ببخشید من جوابتو میدم مگه ی مادرو پسر چقدر حرف دارن ک در طول روز اینقد بهم ز میزن من خو مادرشوهرم صبح از خواب بیدار میشیم عصرم ک بیدار میشیم شبم ک پیششون هستیم

من که خیلی از اینکه زیاد به شوهرم زنگ میزنن راضیم، به مرور وقتی دیدن مشکل ندارم که شوهرم هواشونو داشته باشه الان خیلی منو دوس دارن مادرشوهرم کامل مشخصه منو مثل دختراش میدونه

2 Likes

بازم هی ز میزن گاهی اوقات ز زدن زیادی خ رو اعصاب ادم میره

بحث حرف نیست که بعضیا بیشتر وابسته هستن، من مامانم به شدت بهم وابسته س، درسته دوریمو ماهی یه بار میبینمش ولی روزی چند بار زنگ میزنه بهم،

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.