شوهرم سرد شده، کانالای ... میبینه همش چیکار کنم؟؟

امروز از صبح دارم میگم امشب برات برنامه ها دارم و کلی ناز و اداااااا…الان امشب که رفتم پیش شوهرم و شروع کنم و بهش ور برم میبینم توی گوشیش داره کانالای سکسی سرچ میکنه و عضو یه ربات شده و داره میام میده.عصبی شدم و اومدم تو اتاق. چیکار کنم این کارشو ترک کنه؟؟؟؟ همش یا داره کیلیپ رقص میبینه یا خدا میدونه دیگه چی!!؟!؟؟!؟!

1 Likes

چرا هیشکی نمیاد اخه:worried::worried::worried::worried::worried:

بهش بگو بدت میاد .

بگو تو خوشت میاد منم بشینم مردا رو ببینم

انقد دعوا داریم همیشه سر این موضوع…اکثرشم حاشا میکنه

1 Likes

عزیزم بشین باهاش حرف بزن
بگو همونطور ک تو دوس نداری من بشینم فیلم سکسی ببینم منم دلم نمیخواد
بزار بدونه ک ناراحت میشی

بیشتر کنارش باش …میبینی دور گوشیشه برو سراغش …میوه و چایی ببر بگو بذار کنار گوشیتو یکم باهم حرف بزنیم …قلقشو کم کم پیدا کن .

1 Likes

الانم ک قهر کردم و اومدم بالا با چنتا پیام میخاد بگع که نه دستم خورده…کاش این کانالا نبود اصلا

1 Likes

دقیقا منم با نهال جون موافقم
اینقد سرگرمش کن ک وقت نکنه با گوشیش ور بره:grinning:

1 Likes

بگو به خاطر تو حذفش کنه

بچها خیلی ممنون برم بیینم چیکار میشه کرد.میترسم یدففعه اینچا را ببینه. چجوری میشه یه تلپیکا حذف کرد؟؟؟

1 Likes

بلاخرا یا غذا پخون هست یا خونه نیستم.دائما کارش شده کیلیپ

1 Likes

برو عزیزم با قهر کردن ب هیچ جا نمیرسیم ما زنا برو پیشش

1 Likes

باش صحبت کن اما بدون نمیتونی مجبورش کنی نگاه نکنه, چون پیش تو نبینه جای دیگه که تو نیستی میبینهیه گوشیه دیگه! به نظرم قهر و جر و بحث فقط حساستر و حریص ترش میکنه بی تفاوت باش خودش کم کم سرد میشه
اکثر مردا تمایل دارن به دیدن اینجور کلیپا واسه همین میگم بحث نکن باش
ولی خودتم سعی کن به روز باشی و واقعا به خودت ارزش بدی مخصوصا تو رختخواب, لباسای متنوع بپوش و دلبریتو بیشتر کن رنگ مویی که دوست داره بزن, الانم که شامپو رنگ کار همه رو راحت کرده اگه دکلره داری هربار یه رنگ جدید بزن بهشون ,چون اغلب افرادی که این کلیپهارو میبینن با همسر خودشون مقایسه میکنن, تو کم نزار که احساس کمبود نکنه

1 Likes

قفل واسه چیشه؟! باید موضوع اساسی حل بشه تجسس باعث ناراحتی و استرس بیشتری واست خودش میشه و همه حریم ها شکسته میشه
اصلا درست نیست چک کردن هم

س چ کار زشتی، نمیدونم چرا مردا بااینکه زن دارن چرا میرن سراغ این جورکارا؟ انگار زنشون سیرشون نمیکنه یا کم و کسری دارن،این ی جوررخیانت محسوب میشه

من خودم گهگاهی میدیدم ولی شوهرم بشدت بدش میاد. یبار ی فیلم تو گوشیم دید انقد بدش اومد گفتم خب بیا باهم ببینیمش میخاستم یکم تجربه کسب کنم جنبه اموزشیشونگاه کن :joy: بدش اومد. منم دیگه کنار گذاشتم. میگه این چیزا باعث سردی رابطه میشه

1 Likes

خودم گاهی حس میکنم کم کاری کردم براش اونم بخاطر وضعیت باردیمهه…ولی خب تا جایی ک میتونم انجامش میدم ولی خودش انتظار داره هر لحظه از روز که گفت منم آماده باشم براش.آدم گاهی خستس گاهی سردرد داره درک نمیکنه.قهر میکه میشینه سر گوشیش.اصلا نمیدونم چجوری باهاش برخورد کنم

1 Likes

فقط کافیه یکساعت نت نداشته باشه…انگار دارن زجرش میدن

منم خودم گاهی ک میشینم پا گوشی انقد بدش میاد ولی من حق ندارم به اون اعتراضی بکنم

نمیدونم مازنا تاکی باید تحمل کنیم ،

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.