شوهرم دوباره منو بچمو زد شما بااین شوهر چه میکنید

شاید هنوز بچه نیاوردی ولی چطور نیگا کنم هیچی نگم
پسرم بیچاره میگف با گریه توروخدا بزار برم بیرون زده تو صورتش میگه گریه نکن بشین وگرنه دوباره میزنم اونم دردش میگیره گریشو نمتونه کنترل کنه
محکم میزنه حیوون اعصابم بهم میریزه

2 Likes

وحشیه حسودنیس

چرا عزیزم ی پسر دارم ،اتفاقا این راهکارای روانشناسی اجرا کردنش خیلی سخته،منم شاید تحمل نکنم و به حرف بیام
ولی ببین این راهکار برای بچت بهتره،شاید یاد بگیره که حرف باباشو گوش کنه کمتر کتک میخوره
وگرنه هربار شما پادرمیانی کنی هم بچت کارشو تکرار میکنه هم همسرت

1 Likes

مرسی از راهنماییت گلم

1 Likes

میفهمم چی میگی عزیزم اون لحظه تمام وجود آدم پراز ترس و استرس میشه مراقب خودت و بچه دسته گلت باش تا میتونی بهونه دستش ندین دوستمونم خوب گفتن مشاور بهترین کمک رو میکنه

2 Likes

خواهش میکنم عزیزم،ان شاءالله همسرت به اشتباهش پی ببره دیگه هیچوقت روتون دست بلند نکنه

1 Likes

اگه همون اولین باری که دست روت بلندکرد کاری میکردی ک پشیمون شه دیگه به خودش جرات نمیداد دست روت بلندکنه.زن ظریفه چجوری دلش میاددست روت بلندکنه اخه.یبارم که شده باقاطعیت برخوردکن باهاش.بیچاره بچه.میدونی چقدروروحیش تاثیرمیذاره :sob:

1 Likes

دعوا کردم منم ولی فایده نداشت
قهر کردم و باش نخابیدم ولی ادم زورگویی هست کلا

1 Likes

باز همسرت اخلاقش خوبه وضع مالیشم خوبه فقط این اخلاقشه یجور باهاش کنار بیا اگه جواب ندی موقع عصبانیتش و بچتو یکم کنترل کنی احتمالا این اخلاقشم درست میشه !
همسر من نه کمکم میکنه نه جایی میبره نه وضع مالیش خوبه وقتی هم میاد خونه فقط سرش تو.گوشیشه یه کلمه باهام حرف نمیزنه خواهراشم اون همه اذیتم میکنن اصلا خبر نداره !
تازه به دیر رسیدن و اینام خیلی حساسه مثله همسر تو کلی با ادم دعوا میکنه یه دیقه دیر کردنی !
حداقل شوهرت اون خوبیا رو داره بخاطر اونا با این بدیش کنار بیا

1 Likes

دست بزن خیلی بده میتونم درک کنم که یه خانم وقتی روش دست بلندمیشه چقدر دلش میشکنه

بچه ام که جای خود داره طفلی باید در ارامش بزرگ شه احساس امنیت کنه تومحیط خانواده

سعی کن حتماباکمک مشاوره مشکل رو حل کنی ، باهمسرت صحبت کن اروم و ملایم بهش توضیح بده که نمیشه همه کارا همون دیقه و همون لحظه انجام شه ممکن کاری پیش بیاد ازش بخواه عصبانیتشو کنترل کنه

1 Likes

همه مردا نه بلکه همه انسانها یه ضعف اخلاقی دارن وظیفه طرف مقابل اینه که این ضعف رو بشناسن و کم کم باهاش کنار بیان منظورم از کنار اومدن این نیست بشینی کتک بخوری منظور اینه شما ک اخلاقای شوهرتو میشناسی کارایی ک اون دوس نداره نکن:blush:تو دعواهم اگ شما کوتاه بیای جواب ندی یا بگی حق با توئه صدرصد کوتاه میاد شوهرتم بعدا ک اروم شد دهنشو سرویس کن:woozy_face:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.