شوهرم خوشش نمیاد دست داداشمو بگیرم🙁

شوهرم خودش نیومد بریم اتاق از اول که اومدیم خونه داداشم جاهارو تو پذیرایی انداختن منم دیگه چیزی نگفتم

1 Likes

من بیست داداشم ۲۵ چطور مگه ؟؟

1 Likes

کار کدومشون داداشم یا شوهرم؟

اره باید از اولش وسط نمیخوابیدم :persevere:
با فاصله نمیشد اخه خونه داداشم تقریبا مجردی به خساب میاد لحافت و تشک و بالشت خیلی کم داره باید کلا صمیمی خوابید :joy:🤦

:joy::joy:یه بار رفتم تو اتاق خوابیدم صدام کرد شوهرم بیا اینجا. اخه تو اتاق باز اون یکی داداش کوچیکم خواب بود.کلا شوهرم بنده خدا ی مدت من و ندیده بود میگفت کلا ور دل من باش 🤦

بحث مراقب نبود گلم لحاف به اندازه نداشتیم مجبور بودیم کنار هم دیگه بخوابیم. رو شدن نداره که عزیزم مگه من کنار داداشم میرم تو بغل شوهرم میخوابم خیلی راحت واسه خودم میخوابم .کاری به هیچکدوم هم ندارم :blush:

1 Likes

کلا نمیشد جدا خوابید اخه:relieved:
نه دیگه شوهرم اخلاقش از اون لحاظ خوب گیری نیست که بگه لباس بپوش من به اندازه خودم راحتم پیش داداشام فرقی هم نمیکنه کدومشون باشن

شوهرم اصلا خونه خواهرش نمیخوابه که بخواد دستشو بگیر کلا اب شوهرم با خواهرش توی ی حوب نمیره.
بعدشم بگیره خواهرش منظوری ندارن.

دو تا مردی که میگین یکیش شوهرم یکیش داداشم غریبه نیستن گلم که بگم نامحرم منن نباید خوابید دیگه اونجا باید اونطوری بخوابیم نه خونه بزرگ بود که جدا بندازیم نه لحافت بود که جدا کنیم.

والا مال خواهر شوهرم از دست دادن گذشته جاهای که نبایدو به شوهرم که داداشش نشون میده :sweat_smile:🤦🤦🤦

1 Likes

اوهم مجبور بودیم اخهههه

حساس نیست نمیدونم چرا اون شب فقط گیر داد خودش میدونه که چه قد صمیمیم باهم .

1 Likes

خونه من تهران خونه داداشم کرجه شوهرم اونجا کار میکرد نمیشد هر روز بریم تهران و بیایم محبوری اونحا میخوابیدم

1 Likes

نه کمبود جا بود کلا

2 Likes

من از چیزی که گفتین سر در نیوردم اینی که رفتم چون کار داشتم بعدشم نت نداشتم وقتی هم نداشتم بیام سر بزنم اینجا.نی نی سایت هم اصلا نرفتم مامی گپ اولین جایی که اومدم عزیزم.:grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

خیلی ممنون گلم.:blush:

1 Likes

مگه قرار چیزی بشه اخه :astonished::astonished:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.