شوهرم خوشش نمیاد دست داداشمو بگیرم🙁

سلام
بچه ها الان یکی دوهفته ای هست که با شوهرم اومدیم خونه داداشم،نامزد داداشم شهرستانه تنهاست اینجا شبا که میشه ما جامونو تو پذیرایی میندازیم من بین داداشمو شوهرم میخوابم من رو چپم خوابم میبره بعد داداشمم که روشو طرف من میکنه دست مو میگیره منم که کلا مست خوابم به چند ثانیه نمیکشه که میخوابم.شوهرم ناراحت میشه :flushed::flushed:

15 Likes

چی بگم خوب بگو ماخیلی صمیمی هستیم از بچگی

1 Likes

الله اکبر…چرا با هم میخوابین.زن و شوهر برین تو اتاق بخوابین

4 Likes

چنسالته داداشت چنسالشه؟

1 Likes

خب تو وسط نخاب شوهرت بزار وسط بخابه یا برین تو اتاق

2 Likes

واه منم با داداشم صمیمیم یعنی چی کاراش

1 Likes

هووووم:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::smirk:

3 Likes

حسادت میکنه
خو تو وسطشون نخواب جاتو کنار شوهرت بنداز یا با فاصله بخواب

2 Likes

بذار داداشتو شوهرت دست همو بگیرن تو برو توی اتاق تنها بخواب :cry::cry::grin:

25 Likes

اصلا چرا باید وسط بخوابی عزیزم :joy::joy::joy: یعنی تشکاتونو میچسبونید به هم :neutral_face: خوبه روت میشه خواهر من :expressionless: جای خودتو و شوهرت رو جدا کن از برادرت .گفتی نامزد داره پس بچه که نیست بخوای کنارش بخوبی و مراقبش باشی

8 Likes

عزیزم خو کلا شما جدا بخوابید من داداشم هشت سالش شوهرم بدش میاد سر لخت جلوش بشینم بخدا اخلاق نمیشه تغییری داد توهم سعی کن با دل شوهرت راه بیای بهترین کارم اینع جدا بخوابید

2 Likes

اینم فکر خوبیه :grin::stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

4 Likes

واقعااااااا چه جالب یعنی برادرت که هست روسری سر میزاری :thinking:

2 Likes

ارخ بخدا کلا خونه مکان عمومی همیشه مجبورم روسری بذارم الانم خونه جاریم دعوتیم یکم رژ زدم گفت پاکش کن پاک کردم

3 Likes

واااا عزیزم خب اون ور شوهرت بخواب
جل الخالق :astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:
خودت خوشت میاد خواهرشوهرت وسط شما بخوابه دست شوهرت و بگیره :rofl::rofl::rofl::rofl:

10 Likes

وااااا:flushed::roll_eyes::flushed::roll_eyes::flushed::roll_eyes:
از برادر محرم تر کیه

5 Likes

درسته برادرت محرمه اما یکسری چیزا حریم داره شما الان همسرداری اصلادرست نیست بین دوتامرد بخوابی حتی اگربرادرت یاشه این حساسیت همسرتم بیجا نیست

14 Likes

این دنبال بهونه اس ک باهام دعوا کنه منم بهونه دستش نمیدم مجبورم فعلا ب حرف اش عمل کنم

3 Likes

اینجوری که خیلی سخته :frowning: من شوهرم به آرایشم کار نداره اما اگه آرایش کنم دختر پنج سالم تا پاک نکنم و صورتم رو کلا نشورم دست از سرم برنمیداره میگه از بوی کرم و رژ بدم میاد چش سفید :smirk: برا من نقش مادرشوهرا رو بازی میکنه :joy::joy::joy:

3 Likes

همینو بگو :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.