شوهرم بی کار شده

اخه عزيزم اين اگ سخت هم باشه بخاطر اين ك من ناراحت نشم ميگه خوب راحته دوست دارم اينجور ميگه ك شركت نره

2 Likes

نميدونم خودش ميگه يكي رفته ب سرپرستش گفته فلاني پشتت حرف ميزنه يعني شوهرش من پشت سر پرستش حرف زده
بعد از اين قسمت ب اون قسمت ميبردنش الكي گير ميدادن

2 Likes

ن ما تَو روستا هستيم ارتفاع نداره اينحا يني كاري نداره ك تَو ارتفاع باشه
اره خستگي ك همه كارا داره

2 Likes

والا چی بگم حالا بنایی هم درامد داره فقط وجه اجتماعیش کمتره دیگه
ایشالله موفق باشید

2 Likes

برای مرد ها هیچ کاری سخت نیس عزیزم :blue_heart:
نگران سختیش نباش :blue_heart:
بذار بره اگ حقوقش کم بود برمیگرده شرکت اگ ن ک ادامه میده ولی بنظر منم راست میگ درامد بنایی بیشتر از شرکته :thinking::blue_heart:

3 Likes

انقدر از اینجور ادم ها تو اداره ی شوهرمن هست :expressionless::expressionless::expressionless:
همه جا هستن ک دنبال موقعیت میگردن ک خودشونو ارتقاع بدن :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

2 Likes

خب باهاش منطقی حرف بزن شاید حرف شوهرت درست باش …

ببین گلم الان تو این شرایط کار آزاد بیشتر درآمد داری …

اگر ک کار پدرشوهرت خوبه ینی معروف اشکال نداره…

کار شرکتی همینه ک میدونی سر برج حقوق ثابت داری و هر روز کار داری …

منم شوهرم تو شرکت کار میکنه اما میگه الان بعضی شغل های آزاد خیلی بیشتر درآمد داره و دوستاش دارن از شرکت انصراف میدن …

2 Likes

الکی حرص نخور ببین اگه درامدش بیشتره بهتره تو این دورو زمونه باید ببنینی چکاری درآمدش بیشتره چون واقعا گرونی سرسام آوره فقط حتما خودتون اگه کارش بیمه ای نیست خودتونو بیمه کنین واسه آینده .

3 Likes

البته اینم بگم اگه شوهرت کاری یا ببخشید به قول معروف ((کون کار کردن ))داره مطمئن باش ک فکر هاشو کرده و همه چی رو سبک سنگین کرده …

2 Likes

اره پدرشوهرم خودش اوستاس و هركي كار داشته باشه مياد ب اون ميگ درامدشم خيلي خوبه ماهي ١٠ تومن ميفته براش روزي ٣٠٠ خورده
شوهرم مبگه ي مدت اينحور برم بعدش كاشي كاري ياد بگيرم اونم درامدش زياده

2 Likes

از این جور مدل آدم ها همه جا هست منم شوهرم میگه بعضی ها واس اینکه ۱۰۰تومن حقوق شون بیشتر بشه اینقدر پاچه خواری میکنن و زیر آب هم رو میزنن …

2 Likes

اره كاري هست خودش فكراشو كرده ك داره ميگه بنايي فقط

2 Likes

خب دیگه پس جا جوش زدن نداره گلم …

2 Likes

اين خوب نيس ك خير نبينن الهي ادمو از نون خوردن ميندازن

2 Likes

خب خدا رو شکر …اگر هم ک پدر شوهرت آدم خوبی هست و آب زیر کاه نیس ک چه بهتر …

2 Likes

نميدونم چرا ب دلم نمي شينه اين كارش

2 Likes

ن بابا بچشه ديگ فك نكنم اين كاري كنه خوبه

2 Likes

خب ترسی ک داری رو درک میکنم و میفهمم چون به این مدل کار کردن شوهرت عادت کردی… از کار روزانه و روز مزدی میترسی

2 Likes

دیگه هم جوش نزن و به خودت استرس وارد نکن …
فقط هر کاری کردین بیمه تون رو درست کنین…

بیمه خیلی خوبه …

2 Likes

امیدوارم درست بشه واسش ولی مگه توروستا چقدبنایی میکنن که هرروز کارباشه‌ ؟

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.