شوهرم بی کار شده

مشكل دارم كمكم كنيد
شوهرم از شركت دراومد الان كارنداره
باباش بناس ميگه برم پيش اون كار كنم ديگ شركت نميرم اعصابم خورده همش حرص ميخورم تَو اقدامم هستم تازه چيكار كنم بره سركار تَو شركت بنايي رو دوست ندارم هرجور حرف ميزنم ميگه ولش كن بهش فكر نكن

7 Likes

خوب بنده خدا میخواد کار کنه بذار بره اگه کار خوب پیدا کنه خودش نمیره بنایی

5 Likes

ن ميگه كلا شركت نميرم :sob:

4 Likes

خوب دلیلش چیه واسه شرکت نرفتن

4 Likes

خب بره بنایی که فعلا درامد داشته باشه کنارشم دنبال کار بگرده…براش بگو اگه تو شرکت باشی میدونی حقوقت سر ماه میدن شغل ازاد یه روز هست و یه روز نیست میشی

8 Likes

بهشون بگو که بنایی یه کار فصلی معمولا تو زمستون خیلی کمه

4 Likes

خب ببین چرا نمیخادبره

3 Likes

عزیزدلم بنایی درامدش بیشتر از کار تو شرکته :thinking:
چرا بد میدونی ؟ :thinking:پسر همسایه ی ما بنایی میرفت ۸ سال پیش ماهی ۵ تومن در میاورد
اصولا شغل ازار درامدش از کار ثابت بیشتره :thinking:

3 Likes

اره اينم ميك شركت ميرم ١٢ ساعت ٣ تومن ميگيرم ولي بنائي ماهي ٥ تومن ميشه بخاطر اون دوست نداره يره شركت

4 Likes

ميكه حقوق بنايي بيشتراز شركته
از شركت خوشم نمياد

2 Likes

خب همیشگی که نیس بعدم خیلی سخته بنایی طفلکا میرن رو ارتفاع به چه زحمت ‌سختی کارمیکنن ولی شرکت ازهر نظری بهتره

2 Likes

خب همیشه که نیس خستگیشم حساب کن خدایش ۵تومن واسه بنایی خییییلی کمه

2 Likes

اجازه بده ی مدت بره کار کن اگ حقوقش خوب بود ک خداروشکر
اگ راضی نبود دوباره میره شرکت :blue_heart::thinking:

2 Likes

بازم خوبه باباش ي شغلي داره ك پسرش بتونه بره سر كار وقتي بيكار ميشه
من چي بگم پس بااين اوضاع اقتصادي و شرايطمون تازه بيكار شد و اسنپ ميره
تازه باردارم هستم بعد كلي انتظااااار و حالا سه ماه ديگم بچم مياد:pensive::pensive::pensive:

3 Likes

منم همينو ميگم ميگم ي مدت هس ي مدت نيس ميگه ن پيش بابامم هست ديگ روزي ٢٠٠ ميفته بهش

1 Likes

ميگه شركت از چشمم افتاده أذيت ميكنن ادمو
چن تا كار خوبم پيدا شده هر روز حرف ميزنم باهاش ميگه ن بحثمون ميشه

2 Likes

ميگه اذيتم ميكنن اينجا كوچيكه هر شركتي هم ك ميره ي آشنا درمياد ك سرپرسته ميره زير دست اون اذيتش ميكنن
الانم هرچي ميگم گوش نميده ي راه حل خوب ميخوام ميگ بنائي درامدش بيشتراز شركته فقط ي بيمه نداره ك اونم خودم ميريزم

3 Likes

هستی جان نی نیت دختر شد یا پسر ؟

2 Likes

غصه نخور خدا خودش روزي رسونه عزيزم
ماه هم ي ٦ ميليون ب يكي بدهكاريم ي ١ تومن ب يكي ديگ بقيه هم خورد خورد بدهكاريم بخاطر اون حرص ميخورم وگرنه بدهي نداشتيم غصه نميخوردم
من باردار ك بودم پارسال شوهرم سركار نميرفت بخاطر رفتن ب دكتر مجبور شدم همه طلا هامو بفروشم ك اونم بچم نموند زايمان زودرس شد:pensive::sob:

3 Likes

چرا اذیتش میکنن

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.