شوهراتون ازتون اجازه میگیرن؟

بچه ها شوهراتون چقد ازتون برای انجام کاری اجازه میگیرن؟
موقعی که شوهرم ازم اجازه میگیره دلم ضعف میره براش… امروزاومده میگه اجازه میدی با بچه های پاساژ هفته ای یه بار ساعت یازده و نیم تا دوازده و نیم شب بریم فوتسال :sweat_smile::sweat_smile: میگه بهشون گفتم خانومم ازتنهایی و تاریکی میترسه. اگه اجازه بده میام… من که مردم براش :heart_eyes:

33 Likes

من شوهرم بدون اجازه من ابم نمیخوره

14 Likes

نه خیر:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

من زنم اون مرده من باید اجازه بگیرم نه اون

15 Likes

کی این قانونو گذاشته :face_with_monocle:

8 Likes

والا :rofl:

2 Likes

شوهر من اجازه نمیگیره. ولی تصمیمشو میگه بعد منتظر نظر من میمونه و در نهایت کاری رو انجام میده که من راضی باشم. مثلا یبار اومد گفت میخوام با دوستام برم شمال. بعد نگام کرد ببینه من چی میگم. منم گفتم خوب کاری میکنی برو لازمه یه وقتایی از من دور باشی و…

14 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 Likes

تو خونه ما هیشکی سالار نیست. هرکاری بکنیم با مشورت همدیگس

8 Likes

نخیر عزیزم من گفتم نرو شب چمدونو بست زنگ زد گفت خدا نگهدار بانو من رفتم:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:بعد یه هفته اومد

5 Likes

افرین :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

بحث اجازه ک نیس ولی واس همه کاری باهم مشورت میکنیم چون زندگیه مشترک

10 Likes

دقیقا ماهم👍🏻

2 Likes

پاسخ صحیح :heart_decoration:

3 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

زندگی مث صابونه شل بگیری در میره سفت بگیری در میره همه چی اعتدال خوبه اما سلطه زیاد بر مرد باعث میشه اعتماد به نفس و غرور مردونه شون جریحه دار بشه گاهی باید پیش دستی کرد و طوری رفتار کنید که همه چی همون طور که اون میخواد . ما زن ها باید سیاست داشته باشیم رییس باشیم اما ریاست نکنیم.

15 Likes

دقیقا😁ولی چطوری نمیدونم

1 Likes

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

1 Likes

من شوهرم چیزی ک رو بدون اجازم انجام نمیده… ولی من بدم میاد بعضی وقتا اجازه میگیره خیلی بدم میاد بعضی چیزا اجازه گرفتن نداره

2 Likes

سیاست چیست وبه چه دردی می خورد😂

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.