شوخی یا حرف بیمزه یا تیکه انداختن 😣🤔

سلام دوستان من ی زنی کاملا احساساتیم وشوهرمو خیلی دوست دارم براهمدیگه چیزی کم نزاشتیم ولی بعضی وقتا بشوخی میگه دوس دارم زن دوم بگیرم وفلان منم بااینکه باخنده جوابشو میدم ولی تودلم درد میگیره
حالااین بماند
اطرافیان هم بعضی موقعها این شوخیه بیمزه رو میکنن مثلا بم میگن شنیدیم میخاد زن بگیره و فلان بنظرتون چطوری جوابشونو بدم ساکتشون کنم مثلا خواهرشوهرم بم میگه دیدم تو راه شوهرت بایه زن خوشتیپ وفلان تو خیابون راه میرفت مثلا میخاد دلمو بسوزونه بنظرتون چ جوابی تو این جور مواقع بدم ک نفهمن دلم میسوزه :face_with_head_bandage::triumph::triumph::triumph::thinking::thinking:

3 Likes

اين چطور شوخيه مسخره ايه؟
اصلا طبيعي نيست كه هم خودش هم خانوادش همچين موضوعي رو مطرح ميكنن
كاملا جدي و كمي خشن باهاشون صحبت كن و بگو حرفتون خيلي زننده ست براي چي درباره همچين موضوعي شوخي ميكنين؟
اصلا ساده عبور نكن حتما برخورد كن تا ريشه كن بشه

10 Likes

اصلا در برابر این شوخی نباید بخندی باید بفهمونی که ناراحت میشی خدارو شکر که همدیگه رو دوست دارین پس شده بهش بگو حتی به شوخی بهم برمیخوره .این شوخیا کم کم یه مسائلی رو عادی میکنه

8 Likes

بگید عزیزم شما داری به برادرت انگ خیانت میزنی، راه های دیگه ای برای چزوندن من هست

14 Likes

آخه نمیخام باخشونت برخورد کنم وخصومت بشه

2 Likes

بگو شوهرم جز من هیچ زن دیگه ای رو نمی بینه کجا گیر بیاره بهتر از من

6 Likes

به همسرتون بگید بعضی از حرف ها حتی شوخیش هم قشنگ نیست. بهشون بگید از شنیدن چه شوخی هایی ناراحت میشید. هر چیزی که برای خودشون ناخوشاینده برای شما هم هست. مطمئنا اگر از زبون شما یا بقیه (به شوخی) بشنون شما با پسر همسایه رفتی قدم زدی ناراحت میشن

6 Likes

خیلی جدی بگین شما خودت یه زنی از این شوخی بی مزه خوشت میاد؟

1 Likes

قرار نیست با اخم و تخم بگی اول به شوهرت بگو خودش تکرار نکنه بعدم به خانوادش بگه خانمم ناراحت میشه

3 Likes

خیلی ازاین حرفاشون بدم میاد بعدشم وقتی مثلا جوابشونو میدم بم میگن ببین صورتش چ شکلی شد ترسید وبعدش میخندن :neutral_face:

1 Likes

ب همسرت بگو شوخی تو باعث شده دیگران منو تخریب کنن لطفا دیگه تکرارش نکن

1 Likes

گفتم كمي خشونت يعني نه لبخند بزن نه بذار بپيچونن
چرا بايد همچين حرفايي بزنن آخه ؟ :neutral_face: به نظر من شوهرت به خانوادش هم ميگه كه دلم ميخواد زن دوم بگيرم، كه اونا جرات ميكنن همچين حرفايي به تو بزنن
حفاظت از زندگيت ارزششو داره يه كم خشن باشي، نترس
قبح اين مساله ريخته بشه عواقب خوبي نخواهد داشت :woman_facepalming:t2:
بازم خودت بهتر ميدوني من از منظر خودم اين راه رو پيشنهاد ميدم ببين خودت چي صلاح ميدوني :blush::rose:

6 Likes

خب نقطه ضعفت پیدا کردن، وقتی میگن ول کن برو نمون ک بخان هی بگن و هی بخندن

مرسی گلم چطور بگم این حرفا شده براشون ی تفریح لعنتیا

1 Likes

بگو منم شوهرتورو بایکی دیدم این ب اون در

5 Likes

ول کنم برم میفهمن ک ضعیفم ونقطه ضعف دارم ممکنه کیف کنن اینجوری باید باجواب محکم این کاروبکنم ک نمیدنم چجوری

1 Likes

من اگه بجات بودم به خواهرشوهر یا مادر شوهرم میگفتم اره اون روزم شوهر تو با ی زن خوشکل تو بازار بودن، خیلی جدی. مثل خودشون جواب بده. اصلانم نشون نده ناراحت شدی. ولی جوابشون بده جرئت نکنن تکرار کنن

3 Likes

من خودم تو تنهایی ب شوهرم همیشه میگم جلوی دیگران بهم اخمم نکن ک من روحیم خراب بشه، بهش میگم ببین بقیه چقد زندگیشون محکم گرفتن؟ چرا ما زندگیمون محکم نگیریم چرا ما بهتر از اونا نباشیم ک خداروشکر قشنگ متوجه میشه
ب آرومی اول شوهرت توجیه کن شوهرت خودش بقیه توجیه میکنه مثل بچه ها نمون هی لبخند بزن بزار اخمتم ببینن
خانواده شوهر من ب خودشون اجازه قهر میدن ب من نمیدن
منم خیلی باهاشون رسمی شدم و حدم نگه میدارم

2 Likes

این شوهر هم شده واسش یشوخیه جالب چقد موقعی ک این حرف و میزنه ازش متنفر میشم

عزیزم خب اول باید به شوهرت بگی که ناراحت میشی اگه گفت شوخیه بگو پس منم همین شوخیارو بکنم تو ناراحت نمیشی؟ بگم با پسر همسایه رفتم گردش یا دنبال یکی بهتر تو میگردم بهت برنمیخوره ؟ بعدم ازش بخواه به خانوادش بگه این شوخیای مسخره رو تموم کنن

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.