شما چه قدر به مرگ فکر می کنید؟

اگر بدونید یک هفته دیگه می میرید چه کار می کنید؟ فکر می کنید بعد از مرگ چه اتفاقی می افته؟

3 Likes

ترجیح می دادم این یه هفته رو پیش کسایی باشم که دوستشون دارم

من به بهشت و جهنم اعتقاد دارم برای همین خیلی می ترسم برم جهنم، همش دعا می کنم خدا گناهانم رو ببخشه :pray:

6 Likes

منم همین طور :sweat:
من اگه بدونم کی میمیرم همون موقع از ترس می میرم :rofl:

5 Likes

من سعی میکردم تو این یک هفته از همه حلالیت بطلبم و اگه حق الناسی ب گردنم باشه جبرانش کنم، باهمه مهربونتر میشدم،چیزهایی ک بعد از مرگم ب جا میمونه رو تقسیم میکردم بین نیازمندان،(تا ی زن دیگه نیاد ازشون استفاده کنه :joy::joy::joy:)اتفاقات بعد از مرگ هم ک زیادن از شب اول قبر و سوالات و نکیر و منکر گرفته تا بهشت و جهنم

2 Likes

اوه اوه :joy:

2 Likes

من کہ خیلے میترسم.اونوقت دخترکوچولوموکے نگهدارے میکنہ واے خیلے سختہ

1 Likes

سایه تون همیشه بالای سرش باشه، برقرار باشید و شاد

1 Likes

انشالا سایه تون بالا سرش باشه سال های سال.
اما بد نیست آدم در مورد این موضوع فکر کنه … که اطرافیان چه کار می کنن یا چه کار باید بکنن

4 Likes

ممنونم.بله درسته

3 Likes

بله واقعا آدم باید همیشه ب فکر مرگش باشه البته نه از این لحاظ که بترسیم و از مرگ فراری باشیم از این جهت ک با توشه ی پر از کار خوب نه گناه بریم پیش خدا

2 Likes

فکر کردنشم حاله ادمو بد میکنه اینا که میگیم فقط حرفه چون اگا بدونیم که میمیریم از ترس و وحشت خواب و خوراک هم نخواهیم داشت کارای خدا خیلی قشنگ که مرگ کسوی رو خبر نمیکنه یهو میاد و میره

4 Likes

عزیزم ولی فکر نمیکنم همه اینطور باشن مثلا افراد سرطانی از نوع پیشرفته،فک نمیکنم این آدما سریع از ترس و وحشت بمیرن بلکه تا آخر واسه زنده موندنشون میجنگن

1 Likes

خدایی این جور آدم ها خیلی روحیه قوی ای دارن من خودم یه سرما می خورم تا یه مدت افسردگی می گیرم

4 Likes

والا تصور من از اون دنیا خیلی کمدیه، همش فکر میکنم همه ما ایرانی ها صف کشیدیم بعد هی کلاس میذارم وانمود میکنیم فارسی بلد نیستیم غافل از اینکه تو صف ایرانی ها ایستادیم بعد یهو یکی از ته صف داد و بیداد می‌کنه که یکم سریع تر، یه عده هم بی نوبت میرن جلوی صف. بعد یهو جلسه رسمی میشه و دونه دونه میبرنمون جلو یه فرشته ای پشت میز نشسته دو تا محافظ هم داره با نیزه هاشون ایستادن، بعد یهو همون لحظه اعضا و جوارح ما شروع میکنن به دهن لقی و اسممون می‌ره تو بدها. بعدش بمون میگن شما ایرانی ها چقدر دنبال چیز رایگان و مفت هستید، هر کی آدم بدتری بود بیشتر باید کارای خوبش رو برای استفاده از خدمات اون دنیا خرج کنه و… نمی‌دونم کی میمیرم ولی امیدوارم هر وقت مردم خیلی تو صف نگهم ندارن چون حوصلم سر بره پا میشم همه میوه ها رو میخورم 🤦

6 Likes

منم کوچیک بودم وصیت نامه نوشتم بعد از من عروسکهامو اتیش بزنید و لباسام بریزید تو جوب که کسی بعد از من استفاده نکنه :joy:

4 Likes

زنده است، زندگی نمی‌کند. هشتگ من یک جوان پیرم :joy:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

خب اره در کل گفتم اونا بازم امید دارن زنده بمونن یا معجزه ی بشه و سرطانشون خوب بشه ولی اگا حتمن بگن تو این هفته میمیرم دیگه چیزی واسه گفتن نیس

2 Likes

منم گاهی به مرگ فکر میکنم به داخل قبرم…به اون لحظه که منو بزارن تو قبر و میرن من تنها میشم… تا میتونم حلالیت میگیرم و از خونوادم میخوام بعد مرگم بلافاصله نرن یکم بشینن و برام قرآن بخونن

3 Likes

من همش فک میکنم اگ بمیرم شوهرم تنها میمونه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.