شما چرا گپ مادرشوهر اینا نمیذارید

چرا شما مثه نی نی سایتیا مطالب هیجانی نمیذارید

1 Likes

چرا خانومی میزاریم یه چن روز صبور باش گلم … همه جور گپی پیدا میکنی مادر شوهر … خواهر شوهر …برادر شوهر …خود شوهررررررر …
چالش های جالب و هیجانی

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:نکنین توروخدا اینجاروبیخیالشین اینجاهمه ازمادرشوهراشون راضین

2 Likes

ممن‌ون از راهنماییتون لزیزای من🤩

1 Likes

من حلما هستم یک عدد مخالف با خانواده شوهرررررر … و

موافق با شوهرررررر

2 Likes

بخدا ازنی نی سایت دررفتم بخاطربی نظمیاش همش تاواردسایت میشدی میدیدی یکی یاتاپیک خیانت زده یاازخونواده شوهرش شکایت داره 7ماهه من اصلانی نی سایت نرفتم خیلی داغون شده خانوم تهرانی اصلامدیریت درستی اونجاندارن تابخوایم حرفی بزنیم یابچه هاتیکه بارت میکنن یانی نی یاراحذفت میکنن :expressionless:

1 Likes

اه چقدررر بد …نه تو مامی گپ هم همه جور گپی پیدا میشه اما خب معمولا دوستان همدردی میکنن و راهکار جلو پای آدم میذارن … البته هستن کسایی ک اشتباه راهنمایی میکنن اما خب … همه فرهنگ ها و عقاید مث هم نیس

1 Likes

تینا خانوم مجردی یا متاهل …کجایی هستی

الان دیگه نینی سایتی و مامی گپی نداریم همه مامی گپی ایم😅 کم کم این تامیکا هم پیداشون میشه😅

1 Likes

بهار جون شما مجردی یا متاهل کجایی هستی

1 Likes

مثلایه نمونش من سال پیش عکس مانتوگذاشتم ب قدری بددهنی کردن مجبورشدم کاربریموپاک کنم

1 Likes

اره دقیقا یه خانواده ایم :wink:

متاهلم عزیزم… یزد

منم متاهلم البته همه مشخصاتم تو پروفایلم هس :joy::joy:…من 10 ماه اقدامم

چن وقت اقدامی

1 Likes

تقریبا3سال

1 Likes

اخی عزیز دلم چقدر زیاد … ان شاالله ک به زودی زودی خدا بهتون یه کوچولو ناز و سالم بده

1 Likes

اینجا هم داره یکم بگذره میبینید شماهم

1 Likes

قربونت عزیزم همچنین شما :heart::kissing_heart:

1 Likes

داره کم داره من بودم اینجاکاربریم دخترزمستونی بود ک بناب دلایلی کاربریموحذف کردم دیدم چجوریه اشنام بااینجا

2 Likes

عه هههههه تو دختر زمستونی خودمونی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.