شما هر چند وقت یک بار سونوگرافی انجام می دید؟

سونوگرافی برای تشخیص بعضی از بیماری ها بسیار مفیده، خانم هایی که تصمیم به باردار شدن دارند و خانم هایی که باردار هستند معمولا زیاد سونوگرافی انجام میدن، اما خانم هایی که باردار نیستند و حتی تصمیم به بچه دار شدن هم ندارند بد نیست هر چند وقت یک بار سونوگرافی انجام بدن تا اگر خدایی نکرده مشکلی دارند هر چه سریع تر بررسی بشه.
ترجیحا سونوگرافی رو در یک مرکز معتبر انجام بدید و حتما توسط سونوگرافیست باشه. شما هر چند وقت یک بار سونوگرافی انجام میدید؟ آخرین باری که سونوگرافی دادید هزینه اش چقدر بود؟
.

بنظرم اصولش سالی یکبار باید باشه و اینکه هر شش ماه یکبار بریم دکتر چکاپ بشیم

1 Likes

تا حالا سونو انجام ندادم :see_no_evil:
یه سوال
اگر باردار نباشیم واسه هر سونویی باید یه عالم آب بخوریم؟؟ :persevere:

بلییییی

همین که توالت رو سه چهار ساعت نری و دوسه تا لیوان اب بخوری اوکی میشی
احتیاجی به یه من آب خوردن نیست

1 Likes

وای خیلی مرحله ی سختیه :persevere: :disappointed_relieved:

آخه هرکی واسم تعریف کرده گفته یه عاالم آب خوردم :neutral_face: منم تاحالا از نردیک ندیدم نمیدونممم :sweat_smile:

نه بابا جان دختر

نبابا این همه اب نمیخواد بخوری
فقط باید مثانه پر باشه
تو چرا نرفتی سونو
هرسال لازمه چک بشی دخترجان

نمیدونم تاحالا مشکلی پیش نیومده بخام برم سونو :neutral_face:
کلا بعد ازدواج دوبار رفتم دکتر زنان که اوناهم چیزی نگفتن بهم :thinking:

نمیدونم والا
ولی برای بررسی رحم و تخمدان لازمه
من موندم چرا بهت سونو ندادن

منم قبل بارداری یه بار تو عمرم رفتم سونو.
اونم لک بینی داشتم همین

من قبل بارداری سالی یک بار میرفتم واسه سونو و چکاپ .

من آخرین باری که سونو رفتم واسه شش هفتگی خیلی عذاب کشیدم مثانم پر بود ولی نوبتم نمیشد بهم گفتن برو خالی کن رفتم چند قطره خالی کردم بدتر شدم دوباره رفتم که بهتر بشم بازم بدتر شد .دفعه سوم رفتم دیگه خودمو خلاص کردم با خیال راحت جیش کردم آخه زدم به سیم آخر و گفتم من دیگه سونو نمیدم مردم از درد کشیدن .:grin:

وای من که برم جبش کنم نمیتونم نصفه قطعش کنم
خیلی سخته چه جوری تونستی :grimacing:

2 Likes

من قبل اينكه تصميم بگيريم باردار بشم اصلا نرفته بودم
ولي خب بعدازاون خيلي

با کلی سختی وحشناک وقتی قطش میکردم دیگه اشکم در می اومد و گریه میکردم .حالا چند وقت دیگه سونو ان تی دارم همش تو فکرم چون دیگه تحمل اینقد درد کشیدنو ندارم خیلی بد بود

1 Likes

چرا انقدر ازار میدی خودتو
چون بارداری تکرر ادرار گرفتی حتما و زود به زود مثانه ات پر میشه
دیگه احتیاجی به این کارا نیست
صبح پامیشی از خواب دستشویی نرو
سریع برو سونو بده
اگرم سونو اون موقع نبود، برو دستشویی و بعدشم دو تا لیوان فقط اب بخور
صبحانه هم ک باید کامل بخوری
ب موقع دستشوییت میگیره

مگه تو بارداری هم باید آب بخوریم؟ :disappointed_relieved: ای بابا :expressionless:

نه عزیزم. برای سونوی واژینال اتفاقا باید بری مثانه اتو قبل از سونو خالی کنی.خودشون بهت میگن حالا برو دسشویی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.