شما ميتونيد كمكم كنيد 🤚😰

بچه ها من خيلي دوست دارم نماز بخونم يه مدت ميخونم باز ترك ميكنم خودمم خسته شدم واقعا :pensive: ميترسم بميرم و خيلي دير بشه :sob::sob::sob::sob::sob:

باید خودتو عادت بدی بعدراحت ميخوني،با عشق بخون نه از ترس مرگ :blush:

اينم حرفيه اما همه رو امنحان كردم خوب من دليل اولم ترس از اون دنياس :pensive:

1 Likes

عزيزم بايد برا خودتون وجدان كنين ك هميشه نمازا رو بخونين اگه سخته و تايماش يادت ميره و تنبلي ميكني ساعت كوك كن كه حتما بخوني

3 Likes

شما كامل ميخونيد؟

:joy::joy::joy:بازم خوبه،من یه مدت شل کرده بودم مادر بزرگم اومده بود تو خواب به مامانم گفته بود بگید بخونه،خداييش خجالت کشیدم :smiley:

1 Likes

با خودتون هميشه بگيد اين همه خدا بهم لطف كرده نعمتهاي خوب داده دو دقيقه وقت گذاشتن كه چيزي ازمون كم نميشه ، اين همه وقتامون رو صرف نت و … ميكنيم

1 Likes

وقتي نماز ميخونم انگار دلم اروم ميشه اصن بهم بگن ميميري ترسي ندارم يه حس اروم و فوق العاده دارم اما يهو ول ميكنم :sob::sob::sob::sob:

راست ميگي؟؟؟ :expressionless::expressionless:

آره،حواسشون به ما هست اون دنيا هم که هستند

1 Likes

ببين ميگم رو مرگ تاثير داره
حالا بخونمم كي ميخواد اين همه نماز قضا بخونه :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

حالا تو شروع کن

خدا الرحمن الراحمين سعى كه از الان به بعد رو بخونى به گذشته كه نخوندين فكر نكنين وگرنه واسه خودتون توجيه ميشه ك نخونين

1 Likes

باشه شروع ميكنم ان شالله كه خدا خودشم بهم كمك كنه خحالت ميكشم از بس قول دادم و زدم زيرش

من هر دفعه به خدا می گفتم باور کن آدم میشم خواهشا نااميد نشو ازم :joy::joy::joy:

1 Likes

واقعا همين و منم بايد بگم :expressionless::expressionless: نبايد بذارم دير بشه بايد تلاشمو بكنم

دقیقا نباید بذارید از اذان بگذره
روی گوشیتون اذان بذارید هرموقع الله اکبر گفت برید وضو بگیرید. انشالا موفق باشید

3 Likes

نوشین جان عشقم اتفاقا عادت دادن بده. ایشون باید با عشق و حضور قلبی نماز بخونن نه از روی عادت که هیچ ثوابی نداره

1 Likes

توی دسته بندی عمومی برید گپ «رفتار پسندیده عادات ما» رو پیدا کنید و قول بدید که سر وقت نماز می خونید از این به بعد. آخر هفته باید بیایید بگید که تو این هفته چه قدر به قول تون عمل کردید :blush:

2 Likes

اينم خوبه🤚

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.