شما تو زندگی تون هدف دارین؟

چند وقت پیش یه کلیپ دیدم تو اینستاگرام که یک گزارشگر از مردم می پرسید هدف تون چیه؟ با کمال تعجب دیدم که هیچ کدومشون هدف نداشتن و این یعنی مرگ. به نظرم آدم بدون هدف نمی تونه زندگی کنه
متاسفم که مردم این سرزمین دیگه هیچ انگیزه ای واسه زندگی ندارن.
حالا شما چه هدفی دارین؟ برای رسیدن به اهداف تون چه کار می کنید؟

1 Likes

من فعلا هدفم بچه دار شدنه،قبلش هدفم تحصیلات دانشگاهی و یه شغل خوب بود،فعلا از ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر دانشگاه و شاغل شدن ب خاطر بچه گذشتم،چیزی هم ک همیشه فکرشو در سرم میپرورونم ایجاد ی کسب و کار و کارآفرینیه،انشالله بعد از بچه دار شدن بتونم ب این هدف دست پیدا کنم

انشاالله به امید خدا موفق باشید :rose:

2 Likes

من هدف هاي بزرگ و كلي دارم واسه خودم مثلا دستيابي به موقعيت اجتماعي مناسب يا داشتن خانواده اي شاد و ارام يا رفاهيات بعد اين هدفها به 1 سري هدفهاي ميان مدت و كوتاه مدت تقسيم شده. مثلا درس خوندم تا برم سركار تا در كاري كه دوست دارم پيشرفت كنم و به اون موقعيت اجتماعي كه دوست دارم برسم. يا مثلا با فردي كه از هر نظر مناسب بود ازدواج كردم و در جهت تحكيم و بهبود روابطم كار كردم و خدا را شكر زندگي شاد و ارامي دارم و الانم دوست دارم بچه دار بشم تا هدفم تكميل بشه. يا مثلا كم كم پول جمع كردم و الان تو بورس واسه خودم 1 كارايي ميكنم هم واسم جالبه هم از كنارش واسه خودم درامدي دارم. خلاصه هدفهام را كوچيك كردم كه راحت تر از پسش بر بيام و دنبال چيزاي گنگ و مبهم نبودم و از همون اول واسه خودم مشخص كردم كه دقيقا دنبال چي هستم.
حتي چون هميشه عاشق خونه هاي قديمي بودم الان دنبال خريد خونه هستم و از قبل زمينه اش را فراهم كردم خلاصه چه مادي و چه معنويريال چه بزرگ و چه كوچيك همه چور هدفي داشتم و هيچوقت متوقف نشدم

3 Likes

بسیار عالی انشالا موفق و پیروز باشید :rose:

1 Likes

من قبل از ازدواجم اینقدر مشکل داشتم ک بار ها دست ب خودکشی زدم حتی فکرشم نمیکردم یه روز اینقد خوشبخت بشم ب ازدواج اصلا فک نمیکردم و خواستگارایی ک داشتمو حتی قبل از این ک ببینم رد میکردم اما داوود (همسرم)وقتی اومد گفتم بذار ازدواج کنم شاید زندگیم بهتر شه و ازدواج کردم بدون هیچ علاقه ای الان باورم نمیشه ک اینقد خوشبختم و یه بچه هم تو شکمم دارم میخوام باتمام وجودم بچمو بزرگ کنم و تمام زندگیمو صرف شوهرم و بچم کنم هدفم فقط زندگی باشوهرم در آرامشه همین

3 Likes

ممنون و سپاسگزارم

1 Likes

خداروشکر که به زندگی برگشتین انشالا همیشه شاد و سالم باشید در کنار خانواده :rose:

مرسی عزیزم

1 Likes

ای واااااای چرا آخه؟ خودکشی خیلی بده
خدا رو شکر الان همه چیز همون جوریه که می خواید

من تو یه خانواده ی کاملا سنتی بزرگ شدم پدر بزرگم بخاطر علاقه ی زیادی ک بهم داشت همیشه میگفت نمیذارم ک از خانواده ی ما بری(یعنی ازدواج کردن و رفتن)میگفت حتما باید بایکی از پسر عمو هات ازدواج کنی پدرو مادرمم نمیتونستن رو حرف آقا جون حرفی بزنن و منو ب زور بردن آزمایش روزی ک قرار بود بی سرو صدا عقد کنیم خودکشی کردم و نجات پیدا کردم اما

2 Likes

پسر عموم شرکع کرد ب اذیت کردنم

چقدر سخت عزيزم

1 Likes

آخی چه بد :pensive::pensive:

بله …اما بالاخره تموم شد

1 Likes

من تنها هدفم بارداریم وان شاالله

4 Likes

والا من هدف زیاد دارم،
ولی انقدر شرایط پیچیدست که داشتن و نداشتنش فرقی نداره

3 Likes

یکیشو بوووگووو

مثلا می‌خوام یک روز اونقدر معروف و موفق بشم که چشم بدخواهام در بیاد :joy:

منم دقیقا همینطورم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.