شما باشین ناراحت میشین؟

اره کاملا حق با توئه ولی شاید واقعا تو شرایطی هست که نمیتونه نه اونو اخراج کنه نه اینکه با تو باشه… بازم میگم حق با توئه ولی خب چاره چیه…

2 Likes

مغازه رو تعطیل نمیشد کنه؟

1 Likes

من خودم برام مهمه که باشه و وقتی بخام واسه چیز مهمی پیشم باشه هرجورشده میاد
حالا توهم رفتی دیگه خودت اونم نمیتونم بیادحتما واقعا مشکل داره اگه خیلی مهمه برات بگو کارشو تعطیل کنه تا داداشش هم نره

2 Likes

عزیزم بهش گفتی ناراحت میشی نیاد؟؟

1 Likes

سعیمو میکنم

1 Likes

پولاش خرج کن فردا بعد عمل یه خرید توپ و حسابی کن چند وقت ام باهاش قهر بمون

2 Likes

دزدی کرده. اونوقت شوهرمن چیکارکرد؟ اول که گفت اخراج نمیکنم میره ور دل پدر مادرم اونا مریض میشن… انقد غصه خوردم ریختم توخودم خودم مریض شدم. تازه حقوقشم افزایش داده. عیدی هم بهش داده…

2 Likes

کارنشد نداره خاهر…

راست میگه عمل سرپایی که چیزی نیست راحت برو انجام بده من که ناراحت نمیشم

2 Likes

اینجور اومدنش بدرد نمیخوره. خودش باید شعورش بکشه بهش نیاز دارم.

2 Likes

قبلا بارهاتنهااومدم دکتر. گفتم ناراحت میشم. میگه خب من مغازه باشم پول دربیارم توخرج کنی… تنبله کلا… این سری به روی خودم نیاوردم

2 Likes

خریدامو اونروز کردم :sweat_smile:

1 Likes

اره باید خودش باهات میومدم کنارت میبود
دیگه چون ناراحتی که نیومده گفتم اینجوری بگو تا بیاد پیشت

1 Likes

:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

گفت بیامم امروز میتونم بیام. موقع عمل نیستم که بزار مغازه باشم

1 Likes

عزیزم وقتی اخلاقشه خودتو ناراحت نکن باشنیدن نظر بقیه بیشتر ناراحت میشی بعضیا کارشون جوریه ک نمیتونن تعطیل کنن توهم درکش کن الانم عیب نداره

2 Likes

خب مغازه رو تعطیل می‌کرد یه روز
حالا هم هرجور خودت دوس داری بگی بیاد یانه تو که کارت تموم شده حالا بعد که رفتی چشاشو دربیار :grin:

1 Likes

کتابفروشیه. میخاست میتونس بیاد

2 Likes

دارم سرد میشم ازش :cry: باتمتم خوبیاش حتی

2 Likes

الان نیومد خب حرص بخوری فایده نداره ک مریض میشی فدا سرت نیومد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.