شما اگه پریودتون عقب بیفته خوشحال میشین یا ناراحت؟

اصولا خانم ها دو دسته هستند، دسته اول اونایی که وقتی یکی دو روز از موعد قاعدگی شون می گذره با کلی ذوق و شوق می رن از بی بی چک استفاده می کنن و دسته دوم اونایی که انقدر استرس می گیرن که حتی می ترسن سمت بی بی چک برن.

قبل از هر چیزی بگیم که اگه قصد بارداری ندارید حتما از یک روش جلوگیری مناسب استفاده کنید (به مصرف قرص های اورژانسی عادت نکنید). اگر هم قاعدگی تون عقب افتاد و اون ماه رابطه مشکوکی داشتید لطفا لطفا کلی زعفرون نخورید، اگر شک دارید که باردار هستید یا نه، حتما اول از این موضوع مطمئن بشید.
خانم ها هر ماه منتظر موعد قاعدگی شون هستند، شما الان جز کدوم دسته هستید؟ خوشحال می شید یا ناراحت؟
همه خانم هایی که می شناسید رو تگ کنید، هر کی رو تگ کردید بیاد به این سوال جواب بده.
.
اگر قاعدگی هاتون نامنظمه، اگر نمی دونید باردارید یا نه، اگر در پیدا کردن تاریخ تخمک گذاری تون مشکل پیدا کردید همین الان با شماره 70701050 - 021 تماس بگیرید.

من الان ۹ ماهه پریودم عقب افتاده
در حال حاضر خوشحالم
اما بعد از این اگه پریودم عقب بیوفته سکته میکنم

5 Likes

من هم دلم میخواد پریود نشم هم میترسم از نشدن :fearful:

1 Likes

فعلا ك باردارم خوشحالم تو اين اوضاع نبود نوار بهداشتى پريود نميشم :grin:
بعداز زايمانم هم دوس ندارم زود پريودم باز بشه

5 Likes

منم خوشحالم که پریودم عقب افتاد :blush:

1 Likes

من دوست ندارم پریود شم😭

1 Likes

منم خیلی دوسدارم این ماه باردار بشمو تا ٩ ماه پرپر نشم

4 Likes

منم خوشحال میشم پریود نشم ففط به شرط اینکا باردار باشم چون مریود نشدن میتونه نشونه ی مشکل هم باشه ولی اگع از لحاظ بارداری باشه خوشحال میشم

3 Likes

منم همینطور :ok_hand:

1 Likes

نموخوااااااام:tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face:
نمیییخواااااااااااام:tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face:
نموخوام:tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face::tired_face:
پریودی بد:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:
پریودی ن:confounded::confounded::confounded::confounded::confounded::confounded::confounded::confounded::confounded:
بچه -------------->آآآررررررررررررههههه:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy:لایک

هیچ کار خدا بی حکمت نیست پریود شدن باعث میشه تمام خون کثیف بدن خارج بشه . اما در کل من تا قبل اقدام هر،ماه منتظر بودم تا موعد پریودی بشم واز،اینکه منظم بود خوشحال بودم چون مطمئن میشدم شکرخدا مشکلی ندارم اما از وقتی تو اقدامم حقیقتش دعا میکنم نشم :see_no_evil::see_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil: اما هر ماه میشمو …البته دوسه ماه اول که میشدم ضد حتمال میخوردم اما الان دیگه بیخیال شدم نه خوشحال میشم نه ناراحت

3 Likes

منم خوشحال میشم که نشم البته دلیلش بارداری باشه خدا به حرمت خانم فاطمه ی زهرا این ماه هممونو خوشحال کنه

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.