شماجام بودین چکار میکردین؟؟

اهاااا

2 Likes

عزیزم انشاالله همه مستاجرا به زودی صاحبخونه شن ، شمام همینطور:palms_up_together::palms_up_together:
مام پارسال به لطف خدا خونه خریدیم به دلایلی مجبور شدیم یکسال بدیم رهن و خود صاحبخونه بشینه نزدیک دو سه ماه مونده بود به زمان تخلیه خواستیم نصاب ببریم برا اندازه پرده که کلا نزاشتن و گفتن کرونا هست به نظر منم رو دربایسی رو بزارید کنار و بگید بچه کوچیک داریم و نمیتونیم قبول کنیم یا اینکه خونه رو عوض کنید

2 Likes

اره از این به بعد بش میگم

1 Likes

ممنونم عزیزدلم انشاالله

1 Likes

عزیزم کجای اردکان میشینی چقد خوب کرایه میدی …منم اردکانم طبقه بالا میشینم ۱۴پله میخوره کمد دیواری هم نداره ۲۰باماهی ۱میلیون …امکانات خونه درحد صفره هم

1 Likes

چقدر مناسب اینجا رهن شده ۱۰۰ تومن :expressionless:

1 Likes

عزیزم آبادانان همون آبادانه؟یا یه شهر جداست؟
تاحالا اسمشو نشنیدم:joy:

2 Likes

خرت بام و زنه ییم که برا ما برا لراست :wink:
چه کری برا ایلامیاست:heart_eyes:

2 Likes

ما ی همکلاس داشتیم ایلامی بود خیلی خوشگل و اپن و مایه دار بودن،دختره،۱۷،۱۸سالش اینا بود ترم سوم بود تصادف کرد مرد ،دهلرانی بود

2 Likes

لکی قشنگه
آگر عه دمم چی:grimacing::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

خدا کمکت کنه زودتر خونه بخری راحت بشی،منم مستاجرم میدونم چقدر سخته خونه نداشتن،خدا ب همه مون خونه خوب و خیر وبرکت دار بده

2 Likes

منم پارسال ۷۵ رهن کردم و همونطور اومدم ،ینی بعد تمدید یک روزم خونه نبودم ،و الان قشنگ بعد یسال باز باید برم وببینم ایندفعه چقدر بکشن روش!!!

1 Likes

همین فردا ب صاحب خونتون زنگ بزنید و بگید دیگه کسی رو نفرستن برای دیدن خونه
بگید تا اینجا ما باشما همکاری کردیم ولی دیگه اجازه نمیدیم از بنگاه کسی بیاد خونه ببینه. شاید خود یکسال خواست مشتری بیاد ببینه و بره یا معامله تون نشه ما باید عذاب بکشیم. کسی که میخواد خونه بفروشه غلط میکنه خونشو میده دست مستاجر. دیدید خواست حرف بیخود بزنه بگید شکایت میکنیم ازت
بعضی این صاحب خونه ها خیلی بیشعورن
نمیفهمن طرف برای یکسال اونجا رو اجاره کرده یعنی در تصرف اونه با مبلغ رهنو اجاره که توافق کردن

3 Likes

خدایا اول ب همه سلامتی بده.ب همه بی خونه ها خونه بده
به همه ی اونایی که اولاد میخوان بچه های سالم و صالح بده.
جیب همه پراز پول باشه

2 Likes

عزیزم همینکارومیکنم:kissing_heart:

آمین

اره‌ گلم‌ قیمتا نجومی میشن‌تاسال بعد

1 Likes

انشاالله جونم ممنونم

هوم دیشب بدجور وشی شده بودم

2 Likes

نمیشه اینا رو من نمیتونم نگه دارم اون نگه داره
شغلش ازاد نیس

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.