شك كردم به تاريخ هاي تخمك گذاريم

من بعد ٤ ماه اقدام شك كردم به تاريخي كه اقدام ميكنم!!!
من توي همون موقع كه ماشين حساب تخمك گذاري گفته اقدام ميكنم
اما چرا نميشه!!!
من همه ازمايشات و سونو ها را دادم فقط دكتر گففت فوليكولم ١٥ يكم كوچيك كه بهم متفورمين و اووبوست داد
اما اين دقعه ديگه شك دارم ميگم نكنه اصلا من تخمك گذاريم يك وقت ديگه است!!
من ١٤ پريودم سونو داخلي انجام دادم گفت هنوز تخمك ازاد نشده سايزش ١٥ اما ماشين حساب تاريخي بهم داد ٨-٩ پريودم بود!!!
كلا قاطي كردم!!!
جالبه كه توي ٨-٩ سيكلم جواب كيت يك خطط پرنگ يكي كمرنگ بود!!

1 Likes

طول دوره هاتون چند روزه است؟ قاعدگی تون منظمه؟

دورهام ٢٥ روزه و كاملا مرتب

اولین روز اخرین قاعدگی تون کی بود؟

١٣ خرداد

تخمک گذاری 14 روز قبل از قاعدگی بعدی اتفاق می افته یعنی مثلا اگه طول دوره شما 25 روزه باشه روز 11 دوره روز تخمک گذاری شما می شه که یعنی 11 روز بعد از 13 خرداد که می شه 24 خرداد

ماشین حساب هم همین روز رو براتون محاسبه کرده

بله
اما چرا ١٤ هم سيكل كه سونو دادم گفت هنوز فوليكول ازاد نشده؟؟
يعني ميشه ازاد شده تمرم شده رفته!!
راسه همين توي سونو نبود!!

حنا جون منم دفعه پیش دقیقا همین شد که دوست مون گفت

عکس گزارش سونوتون رو بفرستید

فرستادم واستون

عزیزم شما پلی کیستیک تخمدان دارید و داروهایی که پزشک بهتون داده هم برای همین موضوعه
مقدار کمی مایع آزاد لگنی مشاهده شده که ممکنه نشونه عفونت باشه حتما برای بررسی بیشتر به پزشک تون مراجعه کنید، البته ممکنه مشکلی هم نباشه

با توجه به اینکه پلی کیستیک هستید کیت تخمک گذاری برای شما درست جواب نمی ده، شما باید در اواسط دوره مثلا روز ده یا یازده سونو واژینال مجدد انجام بدید که اگر داروها اثر کافی نداشته داروهای دیگه ای براتون تجویز بشه

حنا جان من روز12سيکلم دوتا فوليکول14و15داشتم ویک کورپئوس

دوره هامم25,26روزه هست فکر کنم روز12,13سیکل تخمک گذاریم هست درسته؟

چرا دكتر اينا را به خودم نگفت!!
گفت همه چيز خوبه!!!
بله عفونت داشتم كه برطرف شد

اين الان خطر ناكه؟؟؟
من كه تخمك گذاريم مشخص نيست بايد ببينم كي علايم دارم !!!

سلام ببخشيد چه جورى متوجه شديد ايشون تخمدان پلى كيستيك دارن از رو سونو ؟ از رو عدد يا چيز ديگه ؟

1 Likes

منم نفهميدم!!
چون دكتر حرفي نزد بهم!!

نمای PCO به معنی پلی کیستیک تخمدان یا همون تنبلی تخمدانه

متاسفانه دکترهای ما برای بیمار خوب توضیح نمیدن

1 Likes

راضیه جان خب چون سایز فولیت کوچیک بوده بیشتر طول میکشه تا تخمکت آزاد بشه چون هر روز حدود دومیلی رشد میکنه تا ب حد ازاد شدن برسه،چرا دکترت امپول ازادسازی تخمک واست تجویز نکرده؟و اینکه چون کلومیفن مصرف میکنی چند روز بعد از قطع مصرف تخمک گذاری انجام میشه،فکر میکنم حدود دوسه روز الی پنج شش روز بعد از قطع مصرف کلومیفن،البته من چند جایی میدیدم هرکدوم ی چیزی نوشته بودن درباره اینکه چند روز بعد از قطع کلومیفن تخمک گذاری انجام میشه،ماشین حساب تخمک گذاری قطعا درباره شما جواب نمیده،چون اون حد وسط دوره را ب عنوان روز تخمک گذاری در نظر میگیره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.