شكم درد در باردارى

سلام. من ٢٧ هفته و ٦ روز باردارم. امروز از صبح سمت راست زير دلم و راست شكمم درد مى كنه. ديروزم يكم زير كمرم درد مى كرد كه خوب شده. بچه تكونم ميخوره. اين درد شكم خطرناك نيست؟ ٤ روز پيش سونو دادم مشكلى نداشتم. برا عفونتم ٥ روز داروم تموم شده قرار ٢ روز ديگه باز آزمايش بدم. هر شبم شياف مى زارم هفته اى يه آمپول. نزديكى و كار هم كه نمى كنم.نكنه درد ماله زايمان زودرس باشه.

سلام عزیز خوب شما هرچی سن بارداریتون میره بالا جنین هم بزرگ میشه همین باعث میشه به شکم و رحم فشار بیاد اگر این دردا بااستراحت اروم بشن جای نگرانی نیست

اگر درد مداوم هست و به قول اسما جون با استراحت بهتر میشه.جای نگرانی نیست .

دردم طورى نيست كه بياد و بره يا وقتى انقباض مى گيرم بياد. تقريبأ ١٨ هفته گى هم اينطورى شدم دكترم گفت شايدمال انقباضت هست. رحم راستم دردمى كنه مجبورم از درد هى فشارش بدم با همون طرف شكمم.مى ترسم هنوز عفونت داشته باشم كه باعث زايمان زودرس بشه

خوب مگه دکتر قرص ضدانقباض نداده بهت؟خوب برو پیش دکترت وقتی میبینی دردت زیاده

شياف مى زارم آمپولم مى زنم.زياد انقباض ندارم. فقط شبا موقع خواب انقباضم زياد مى شه. هر بار مى رم ميگه داروت همينه استفاده كن. دفعه قبل مى گفت آنتى بيوتيك زياد خوردى ديگه نخور.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.