شقاق مقعد و پماد آنتی فیشر

سلام بچه ها کیا بعد زایمان شقاق شدند و باید چی کار کنم . من ده روزه این بلا اومده سرم ۴ روزه پماد آنتی فیشر و ام جی استفاده میکنم هنوز خوب نشدم. تجربیاتتونو بگید لطفا

چی هست :expressionless::expressionless::expressionless:؟

شقاق سینه است مگه؟
عنوانش نوشته مقعد :thinking::thinking::thinking:

مقعد نوشتن

عزیزم شِقاق یبوست شدیده تا حدی که براثر فشار باعث خونریزی مقعد میشه

1 Likes

اهان مرسی عزیزم

1 Likes

عزیز شما باید بشینی تو لگن اب گرم. یا میتونی تو دستشویی اب گرم نزدیک به داغ بگیری روی مقعدت پنج دقیقه که بگیری میتونی راحت خیلی ببخشید مدفوع کنی. میتونی شیاف دیکلوفناکم بذاری

1 Likes

:grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing:

Are :grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing:

باید بری دکتر حتما

1 Likes

:smiley::smiley::smile::smile::smile::smile::smile:

1 Likes

داداش سیا ضایه شد :smile:

2 Likes

عه داداش سیا یادش بخیر :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

این چیزا طبیعیه خیلیا بعد زایمان اینطور میشن خصوصا اگر سزارین باشن و فعالیت و تحرک نداشته باشن.منم اینطور شدم اما اب گرم خوب شدم. دکترم بره دوتا شیاف و شربت میده

اهان
:disappointed_relieved: چقد سخته مادرشدن

ی راه دیگه ام هست سریع جواب میده خاکشیر بجوشون یکم نبات بنداز داخلش همونطور گرم بخور

عزیزم، من ببخشید یکی دو بار قبل دفع با ویتامین آ د محل رو چرب کردم
اروم گرفت
درک میکنم خیلییی سخته، اما خوب میشه، اینجوری نمیمونه

1 Likes

ببخشید اشتباه دیکته ای شد . ممنون از راهنمایی هاتون رفتم دکتر دارو هم مصرف میکنم اما خوب نشدم .

عزیزم خاکشیر رو امتحان کن حتما جواب میگیری

منم همینطر شدم الان چهار ماه زایمان کردم چند روزیه اینطوری شدم خییییلی بده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.