شقاقموعمل کردم

سلام دوستان من تازه دوروز شقاقمو بالیزر عمل کردم و امروز بعدازعمل اولین باررفتم دستشویی و کلی خون اومد الانم درد دارم کسی بوده تاحالا بالیزرعمل کنه . ی سوال دیگه هم اینکه تواقدامم اگه بخوام طبیعی زایمان کنم احتمال داره برگرده ؟

2 Likes

عزیزم خداصحت وسلامتی بده تحربه ندارم ولی راحت شدی خوشبحالت خیلی دردبدیه واینکه خون احتمالابیاد بلاخره عمل شده ولی هم چین سوالارو بهتره ازدکترت بپرسی باراهنمایی اون برو جلو

2 Likes

مرسی عزیزم . اتفاقا فرداباید برم پیش دکتر ولی ازصبح دهتا مسکن خوردم خواستم ازتجربه بقیه هم استفاده کنم ببینم مث من بودن

2 Likes

ان شاءالله خدا سلامتی بده

فقط ببخشید شقاق همون بواسیر منظورتون؟

بیرون زدگی داشتی ؟

انشالله خوب بشی:heart:

راستی عملت چطوربود چون منم به فکر لیزر میفتم بعضی اوقات بواسیرم عذابم میده

1 Likes

اصلا نفهمیدم بقدری خوب بود .توکمرم سر کردن درعرض پنج دقیقه عملم تموم شد اما الان چون باز یبوست بودم درد کشیدم

نه عزیزم بواسیر بیرون زدگی گوشتیه شقاق زخم تو معقده

1 Likes

کاهو بخور انجیربخور شفتالو بخور وچیزایی که لازمه نزار یبوست بشی خطرداره عمل شدی گلم

خیلی ازاینچیزا میخورم ولی باز تنبلی شدید روده دارم :unamused:

عزیزم خدا سلامتی بده
کدوتنبل بپز بخور کلا روان میکنه

هزینه ی لیزر چقد شد؟؟

سه ملیون پنصد

مرسی عزیز دلم چشم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.