شغل همسروومبلغ درامد وبرنامه ریزی برای نی نی های اینده

سلام بچه ها بیایید شغل همسراتونو بگید و بگید چقدر درماه حقوق میگیرن چه قدر درماه خرج میکنید اهل پس انداز هستید استرس بزرگ کردن نی نی اینده و نداریدتوی این دوره که همچی روز به روز گرون میشه؟

سلام عزیزم من همسرم دستگاه های کشاورزی داره و تاکسی .در امد اصلیمون سالانست که با زمینایی که داریم تقریبا همش باهم میشه حدود صدمیلیون
و ماهانه ب غیر از اون با مایشین و کارای دیگه دوروبر ۲تومن
برای بچه هام تصمیم گرفتیم به دنیا که اومدن نفری یه خونه بگیریم براشون بذاریم و بدیم دست مستاجر و پولشو براشون جمع کنیم و طلا بخریم که ارزش پول کم نشه وقتی بزرگ شدن به دردشون بخوره خونشونم اگه خواستن بفروشن یجا بهتر بخرن یا این که بازسازیش کنن

1 Likes

یعنی ماهانه یه چیزی حدود ده ملیون درامد درسته؟ خیلی هم عالیه چه جالب برای برنامه بچه ها خیلی خوبه

ماهانه که نیست فصلیه دیگه از اول بهار شروع میشه تااخر تابستون کلا ۶ماه کاره بعد اون از تاکسی استفاده میکنه

اهان درسته متوجه شدم زمین کشاورزی چی دارید تو رشتید گفتید درسته؟خودتم قبل اینکه باردارشی کار میکردی؟ تقریبی بگو تو دوازده ماه چقدر میشه ماهی چقدر میفته حقوق واینکه استرس خرج بچه ها و این چیزارو نداشتی قبل بارداری و تو بارداری؟

ما تقریبا ۸هکتار شالیزار داریم برنج میکاریم و میفروشیم فقط به ادازه خوراکمون میذاریم .شوهرم هم تراکتور داره هم دستگاه نشا و هم دروگر و بااینا کارم میکنه و پول اینم جداست اگه بخوایم تو ۱۲ ماه تقسیمش کنیم میشه ماهی ۹ملیون
تازه ۳ماه پیش یه خونه دیگه خریدیم ۵۰۰ملیون اونجا دادیم بخاطر همین یه مقدار دستو بالمون خالی تر شد ولی خب محصول امسالو کار کرد امسال هست که تا به دنیااومدن بچه ها پولش به دستمون میرسه بخاطر همین خداروشکر اونقدری استرس بخاطر خرجشون ندارم

نه عزیزم چون شوهرم خودش دستگاه داره همه کاراشو با دستگاه انجام میده احتیاجی به من نیست

1 Likes

من هم خودم همسرم خیاط بودو باهم کارمیکردیم که به مشکل مالی خوردیم و گذاشتیم کنار گفتم شوهرم عاشق شماله اومده شمال توی بازارای هفتگی وسیله ابزار میفروشه ابزارمیفروشه حدودا تومن یه زمین ۱۳۰۰متری داریم که مزرعه خشک شدست ویه زمین ۱۳۵۰متردیگه که باغه اما تادویست متریش فعلااب و برق و گاز هست دوست دارم یکیشو بفروشم اون یکی رو مرغداری بزنم اما هنوزتصمیم قطعی نگرفتم اینجوری احساس میکنم درامد بالاترمیره یکم دلم قرص میشه برای بچه داری اخه من استرس گرفتم هنوز هیچی نشده :joy:

خوب بسلامتی عزیزم عالیه

خدا روزیتونو بیشتر کنه ایشاله.من شوهرم کارمنده و با حقوق کارمندی نه میشه پس انداز کرد و نه برنامه ریزی برا اینده.

زمینو اصلا نفروشین چون ضررمیکنین .مرغداری ماهم داشتیم ولی دیدیم سود انچنانی نداره جمعش کردیم چون مرغ ارزون شد و دونه گرون موند و این که هوا گرمه نگهداریش سخت شده بود و تو گرما خیلیاشون سکته میکنن

1 Likes

شما چی شماهم مثل من استرس میگیری من امروز کلی گریه کردم هی میگفتم اخه بااین حقوق اونم یه ماه ۴ تومن یه ماه ۳تومن روشم نمیشه حساب کرد تازه شمال هستیم و شمال همش بارونه زمستونا نمیدونم اصلا زمستون میخواد چقدر در بیاره خلاصه کلی گریه کردم یه لحظه کلا به خودم گفتم اقدام و بزارم کنار نمیخواد بچه بیارم

اخه بااین درامد شوهر واقعا من برای اینده میترسم

خدا روزی بچه هارو میده عزیزم نگران این چیزا نباش

1 Likes

دست خودم نیست گفتم حالااین گپ و بزنم و همه باهم همدردی کنیم ببینم بقیه توچه مرحله ای از زندگی هستن و چطوری هستن :blush:

هرکسی تو زندگیش مشکل داره عزیزم هیچکس بی مشکل نمیشه .بسپار به خدا نگران این چیزا نباش خدا خودش روزیشونو میرسونه اگه قراره ادم همش به نداری و مشکلات فکر کنه هیچوقت نباید بچه دارشه بسپار به خود خدا که بااومدن بچه برکت زندگیتون چند برابر شه.اگه باغو بفروشین شالیزار بخرین و برنج بکارین مطمئن باش درامد خوبی بهتون میده

ما یه پسر ۶ ماهه داریم.دیگه کلا از بیشتر خواسته ها خودمون زدیم که بتونیم بچمون تو رفاه بزرگ کنیم.بخدا منم بیشتر اوقات یا گریه میکنم یا دپرسم.همشم با همسری به فکر شغل دومیم ولی هیچی به شرایطمون نمیخوره

اخه شالی گرون شده خوب باغ ما کلاگذاشتم ۵۵ملیون فروش۱۳۰۰مترو شالی انچنانی نمیشه باهاش خرید که بخوادمحصول زیاد بده باغ اب و برق تاسر زمین نیومده دراینده مطمئنم میادو ارزشش بالا میره امایا باید بزارم برااینده یاالان که پول احتیاجم همون ۵۵ بفروشم که بشه کاری کنیم باهاش

میدونم چی میکشی واقعا خیلی سخته ماهم مثل شما بااین وضع اقتصادی هم که هیچ واقعا خیلب سخته من که چند وقتیه حالم سر همین چیزاخرابه

منم همسرم تو کارخونه کار میکنه …چهارتومن حقوقشه …با سه تا بچه .هیچ پساندازی هم نداریم .توکل بر خدا .

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.