شغل نگهداری و آموزش کودک در منزل

سلام.

دوستان کسی می‌دونه حقوق این کار چقدره؟ کار خوبیه؟

1 Likes

یه بنده خدایی رو میشناختم که از بچه دو ساله نگهداری میکرد البته شبانه روزی خونه اونا بود بجز 5 شنبه و جمعه… دو سال پیش بهش 5 میدادن مسافرتم که میرفتن این خانم رو میبردن… خیلی هم راضی بود…

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: وای یعنی میشه یکی به من ماهی پنج تومن بده، جای خواب، غذا همه چی، بعد مسافرت هم ببرتم

2 Likes

اره ولی خب مسئولیتش زیاد بود… باید بچه رو از شیر میگرفت از پوشک میگرفت… غذای بچه رو اماده میکرد… میگفت درسته میرم مسافرت ولی اصلا پدرو مادر با بچه کاری نداشتن و کارش سخت تر میشد

3 Likes

کسی که میخواد اینکارو انجام بده باید واقعا به بچه علاقه داشته باشه در غیر این صورت کم میاره…

3 Likes

فقط اینو زاییده بودن…

2 Likes

دقیقا همینطور بوده متاسفانه…

2 Likes

اره میدونم تقریبا البته اطلاعاتم زیاد جدید نیست
اون موقع که من دنبالش بودم حقوق حدود دو تومن بود به صورت شبانه روزی همراه با نظافت و اشپزی . کیفیت اشپزی شون که خیلی بد بود و نظافت هم خیلی ضعیف مثلا دیر به دیر جارو میکشیدن

2 Likes

من یه مدت پرستار نیمه وقت داشتم صبح میومد تا ٢ با بچه بازی میکرد می بردش تو حیاط قرار بود خیلی چیزا یاد بده ولی نتونست با پسرم ارتباط بگیره چون تا ٢ بود ناهار خونه خودش می خورد نهایت چایی چیزی
پسر منم دستشویی خودش میرفت یعنی هیچ کاری به جز بازی نبود
٢٥٠٠ دادم

2 Likes

چه خوب کاری هم انجام نمیداده فقط برا بازی کردن میومده کاش نزدیکم بودی باهم بازی میکردی نصفشو به من میدادی:joy:

4 Likes

یکی از دوستام برای بچش پرستار گرفته بود میومد خونشون از ساعت ۸ تا ۶ بچشم ۵ سالش بود ۳ تومن

3 Likes

همون یک ماه بود دیگه تمدید نکردم راضی نبودم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.