شش هفتگی بارداری

سلام لطفا راهنمایی کنید من دیروز رفتم سونو۷هفتگی که دکتر گفت یه توده کنار جنینه که خیلی بزرگه باید اندازه یه تار مو باشه ولی این ۵ میله.بقیه چیزا خوب بود الان دارم دیوونه میشم کسی اینجوری شده آخر هفته دکتر نیس .لطفا راهنمایی کنید آیا رفع میشه

سلام عزیزم
لطفا عکس گزارش سونوگرافی تون رو بفرستید

عزیزم استرس هیچ کمکی به شما نمیکنه جز این که به جنین آسیب میرسونه. چیز خطرناکی نیست نگران نباشید

1 Likes

عزيزم اگه هماتوم هست نگران نباش خودش دفع ميشه

ببخشید عکس نمیدونم چطوری بزارم.f.hr113 c.r.l6mm و اینکه ۶هفته و ۳ روز دارم و اندازه ساک هم ۸.۲mm این سونوگرافی که رفتنم خیلی خوبه .همه ازش تعریف میکنن.من بارداری اولمه اینم اولین سونو بود که رفتم.دکتر گفت معلوم نیس چیه یه لخته خونه یا چیز دیگه.حتی گفت شکل جنین هم یکم ناجوره یه همچین چیزی.

ببخشید هماتوم چیه

عزیزم لکه بینی دارید؟

نه تا الان اصلا لکه بینی نداشتم فقط بعضی وقتا تخمدان چپم یا زیر شکمم درد میکنه که دکتر گفت چیز مهمی نیس

حجمش زیاده نمیاد:pensive:

پس نگران نباشید مشکلی نیست

ممنون عزیزم.خیلی آروم شدم ممکنه همون هماتوم باشه؟که با استراحت و دارو جذب بشه.الان خوندم هرکی هماتوم داشته با استراحت و دارو رفع شده.

بله عزیزم امکانش هست. اما در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید تا ایشون تشخیص بدن چی هست و چه درمانی داره

عزيزم نگران نباشه منم قبلا هماتوم داشتم استراحت كردم خوب شد اصلا خطر نداره دكترم ميگفت براثر ضربه گاهي پيش مياد و خودش خود ب خود دفع ميشه

خیلی خیلی ممنون عزیرم:kissing_heart:

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.