شستن سرویس بهداشتی

توی خونتون سرویس بهداشتی رو خودتون میشورید یا شوهرتون؟؟؟

:toilet::bathtub::soap::sponge:

8 Likes

کسی میاد برای تمیز کاری

2 Likes

من ازشستنش خیلی بدم میاد.شوهرمم بهش میگم پشت گوش می ندازه …انقدر نمیکنه تااخرسر حرصم درمیاد خودم میشورم‌

3 Likes

قبل از کرونا کارگر داشتیم الان خودم

2 Likes

چه خوب.
یعنی چند روزه یکبار میاد؟؟؟

1 Likes

اهان.چه خوب
ماوصعیت مالیمون جوری نیست بتونم کارگر بگیرم.اینم برای سرویس بهداشتی که هر دوسه روز یکبار باید شست

4 Likes

@u687714
@Zrim77
@anon67551886
@u856873

2 Likes

خوب من پیش اومده شسته باشم ولی همسرم بیشتر میشوره اون تمیز تره

2 Likes

منم مجبورم… کمر درد شدید دارم و 3 تا بچه… البته میگم بخاطر کرونا گفتم نیاد الان همه مسئولیت خونه گردن خودمه…

1 Likes

چه خوب .قدر همسرتو بدون.
من خودم وسواسیم و تمیز شوهرم شلخته
پیرشدم بخدا:sleepy:

1 Likes

من از دستشویی شستن بدم میاد ولی دیدم همسرم بره ببینه کثیفی اینا سریع میشوره نمیگه بهم خودم دوباره میرم می بینم تمیز شده می فهمم شسته

2 Likes

@anon91595249
@Aramesh78
@sahar_bbb
@zizii
بیایید بگید من چه کنم با این وضع

1 Likes

من خودم کثیف نمیکنم شوهرم میکنه اونم من باید برم تمیزکنم…:grimacing::neutral_face:

1 Likes

من خودم میشورم،چون شستن هیشکیو قبول ندارم،اصلا بعد از شستن حموم و دستشویی که میام بیرون انقدر ذوق میکنم انگار دو تا شیشه شامپاین یجا خوردم :face_with_hand_over_mouth::wink:

7 Likes

@Darya
@u229232

1 Likes

خب مثلاهرچند روز یکبار میشوری؟
خیلی کار سخت و بدجوریه قبول داری؟؟
منم شستن شوهرم قبول ندارن.ولی اونیکه کثیف میکنه باید بشوره:sneezing_face::face_with_head_bandage:

1 Likes

سخته

1 Likes

افتضاح:pensive::pensive::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

1 Likes

من دقیقاااا این طوریممم…وقتی می بینم برق میزنه اینقدر ذوقم میگیره…خودم بشورم خیالم راحت تره…شوهرم چن بار شسته خوب شسته تمیز بود

2 Likes

هر دو سه روز یکبار بطور کلی میشورم،ولی هر وقت خودم برم دستشویی نمی‌ذارم کثیف بشه،شوهرمم همینطور،حتی پسرم،خیلی رو این قضیه حساسیت داریم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.