شروع یه ماندالای خفن و متفاوت 😍

همون رو دیدم یادم اومد دیگه :joy:خاستم خودت اعتراف کنی.

چقد زیاد میبافی کجا میزاریشون؟؟
ی پیجی کانالی چیزی بزن بفروششون. سرعت بافتنتم ک زیاده قشنگ میتونی سفارشم بگیری از بیرون

1 Likes

احساس میکنم سخته من در این حد حرفه ای نمیخوام فقط دوست دارم کلاه شالگردن یاد بگیرم:disappointed_relieved::disappointed_relieved:

هعیییی هعیییی :laughing::laughing::laughing: دست رو دلم نزار :grimacing::joy::joy::joy:

1 Likes

نمیدونم. معتاد شدم همش میبافم :sweat_smile::sweat_smile: نمیصرفه بفروشمش. ارزش نداره. ارزون بگم زحمتم هیچ میشه. چون خیلی زحمت داره. اماکسی نمیدونه فک میکنه قلاب بافی سادست :woman_shrugging::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming: گرونم بگم کسی نمیخره :woman_shrugging::woman_shrugging::woman_shrugging::woman_shrugging:

1 Likes

اون که مثل آب خوردنه

اخه واسه شما درحد ابتدایی حساب میشه ولی من یاد ندارم قلاب دستم بگیرم

1 Likes

خوب مهم اینه ک موقع بافتنش لذت میبری. بقیه ام ازت میخرن استفاده میکنن ازش لذت میبرن. همینجوری یه زنجیره انرژي مثبت میسازی برا خودت و دیگران:smiley:

1 Likes

خیلی خوشگله :heart_eyes: چی داری میبافی ؟

ماندالا یعنی چی ؟

بری توکارش برا شمام ابتدایی میشه

حرف قشنگی زدی :wink::clap::heart:

1 Likes

ماندالاااا :wink:

1 Likes

فرشینه مدرن

1 Likes

اهااان

اون ماندالای خاک بر سری تموم شد ببینمش :laughing:

ماندالا بید و سرچ کن :sweat_smile: اینم وسطش خاک بر سریه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.