شربت سالبوتامول در بارداری

سلام
خانمها کسی از شربت سالبوتامول در بارداری استفاده کرده؟؟
من ۱ماهه سرفه های شدید دارم دکتر زنان منو فرستاد متخصص ریه
تشخیصشون این بود من آسم بارداری گرفتم که خیلی هم شایع هست
بهم شربت سالبوتامول داد
به محض خوردن سرفه های من قطع شد خیلی تنفسم باز شد و عالی
ولی ۳ ساعت از استفاده شربت میگذره و من به شدت خوابم میاد بی حالم اختیار پلکهامو گاهی ندارم انقدر پلکهام سنگین شدن دستامم داره میلرزه
کسی هست راهنمایی کنه؟

@hakimi

@khojasteh

مهشید جون سلام چه چیز جالبی منم همین سرفه های خشک رو دارم ولی مریض نیستم وقتی سرفه میکنم ریه هام میسوزن امروز سومین روزه من این مشکل رو دارم

1 Likes

:pensive:

شاید اول سرماخوردگیته هنوز
انشاالله خوب میشی اما اگر ب یک هفته کشید خوب نشدی برو دکتر عزیزم

1 Likes

من اسپری شو میزدم برا اسمم یادم نمیاد فقط طبق دوزت استفاده کني وگرنه مسموم میشی

1 Likes

تو نت بزن عوارض شو داره دیگه

1 Likes

تو بارداری استفاده کردی؟؟؟

نه عزیزم، باردار نبودم

الان نگا کردم خوب نیست تو بارداری به نظرم از یک متخصص بپرس منم برات از یه پزشک ميپرسم

1 Likes

سلام عزیزم
عوارض جانبی این شربت سالبوتامول چیست؟

اعصاب مرکزی: تحریک CNS، گیجی، سردرد، پر تحرکی، افزایش تون عضلات، افزایش حس، بی خوابی، کسالت، میگرن، عصبانیت، لرزش، ضعف.

1 Likes

تو بارداری الان ب من داده
نخورم؟

بخورید عزیزم حتما لازم بوده

1 Likes

ممنونم
:blush:

1 Likes

سالبوتامول برای درمان آسم و سایر حالات همراه با انسداد برگشت پذیر راه های تنفسی و همچنین برای جلوگیری از زایمان زودرس مصرف می شود.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

1 Likes

راست ميگن نیلوفر جون منم پرسيدم گفتن اگه تجويز شده بخورن

2 Likes

خب خداروشکر
تازه نیلوفر جان نوشتن برا جلوگیری از زایمان زودرس هم تجویز میشه پس حتما مشکلی نداره برا جنین
خیالم راحت شد
مرسی

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.