شرایط زایمان سزارین رو دارم؟

سلام.من بارداری اولم ۵سال قبل به درخواست خودم سزارین بود.چشم هام هم عمل لیزیک کردم و عمل لاپاروسکوپی صفرا هم انجام دادم.الان نگرانم که مجبورم کنن زایمان طبیعی کنم.اطلاع دارید که با شرایط من حتما سزارین میکنن یا نه؟

چرا طبیعی ؟زایمان اولت سزارین بوده اینم سزارین میشی .

عمل چشم که اصلا ربطی به زایمان نداره من خودم لازاک کردم پرسیدم گفتن ربطی نداره

گفتن سزارین های جدید بارداری دوم طبیعی میتونه باشه.میترسم بگن ۵سال گذشته باید طبیعی باشه

چرا عزیزم ربط داره

واقعا؟ اولین بار میشنوم

عجیب است :neutral_face:

بله بعضی دکترا برای بارداری دوم طبیعی اجازه زایمان میدن البته شرایط مادر باید خوب باشه
فقط و فقط بستگی به نظر دکترشون داره

من همش میگم بعد سزارین میخوام طبیعی زایمان کنم میگن دکتر اجازه نمیده خطرناکه و فلان عجیبه حالا دکترا میگن باید طبیعی باشه :thinking:

در صورتی که مادر خودش بخواد اجباری توش نیست که؟

نه عزیزم مشکلی نداره خصوصا ک بیشتر از ۲ونیم سال گذشته باشه از زایمان سزارین
شما باید بگردید دکتری پیدا کنید ک این شرایط رو قبول کنن
تهران هستین؟

مادر سزارین بخواد؟

نه عزیزم من تهران نیستم چهار سالم از سزارینم میگذره چون هفت ماهه سزارین شدم برش شکمم ظاهرا کوچیکه ولی یه درصدی میگن باعث پارگی جای بخیه ها میشه ادمو میترسونه از طرف دیگه م فک کنی قرار باز شکمتو پاره کنن وحشتناکه

نه طبیعی بخواد یعنی میگم مثلا واسه من اجبار نمیکنن که طبیعی زایمان کنم؟

من یه کانال معتبر دارم ک خیلیا تجربه شون رو اعلام کردن و گفتن بعد از سزارین طبیعی زایمان کردن
نمونه اش رو براتون میزارم
جسارتا کدوم شهر زندگی میکنید؟

بعید میدونم
چون هنوز دکترایی ک اجازه طبیعی رو ندن هستن ولی من چون دیده بودم ک بعضی ها اجازه ی طبیعی رو میدن بهتون گفتم

من کرمانشاهم

1 Likes

اگه مادر طبیعی بخواد احتمال زیاد رضایت میگیرن که خودش طبیعی خواسته ولی اینجور که آوا جون گفت انگار که قانون جدیده که اجبار میکنن بالاتر ازپنج سال طبیعی باشه

.
.

.
.

1 Likes

اینا تجارب افرادی بوده ک خودشون بعد از سزارین طبیعی زایمان کردن
من۳ نمونه اش رو گذاشتم
وگرنه بیشتر بودن
خواستم بگم باوجود صحت حرفاشون حتی بعد از ۲سال هم امکان طبیعی آوردن هست به شرط سلامتی و مشکل نداشتن مادر و همینطور حاذق بودن دکتری ک انتخاب میکنید

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.