شده کسیو از ته دل بخواین

اگه می ارزه براش صبر کن تو این مدت همه چی بیشتر بهت ثابت میشه و تا وقتی بری تو خونش کار داره وضعشه خوب شده اینجوری نه خودتون ازیت میشین نه کسی دیگه چیزی میگه
من ۸ سال دوست بودم با تمام وجودمون همو خواستیم صبر کردیم همه چی روال شد ازدواج کردیم

1 Likes

نه نشده :eyes::walking_man::walking_man::walking_man:

من میگم بهش بزار همه چی درست بشه درستو بخونی مگ چن سالمونه اونموق خوشبخت میشیم کنارهم به پولم باهم میرسیم وقتی کنازش ارومم مگ مرض دارم برم با یه پولداری ک دوسس ندارم مگ قیمتم پوله

توچراحالشو نپرسیدی خب تو سمنش میرفتی

1 Likes

نه عزیزم کارت درسته انشالله انتخابت درسته ولی بزارین یزره اوکی بشه بعد ازدواج کنین ک از عشقتون تو زندگی صدبرابر لذت ببرین

2 Likes

چند سالته ؟؟بخاطر سن کم هم میتونه باشه :neutral_face:منم تو سن ۱۶ سالگی فکر میکردم بدون اون آدم میمیرم
ولی الان تو سن ۲۷ سالگی میگم چقدر احمق بودم و خبر نداشتم

امیدوارم من تواین سه سال همیشه دوسش داشتم و دارم اصن مییبینمش حس میکنم قلبمو دیدم

من بیست سالمه:grinning:

1 Likes

من آنقدر این روزا حالم خرابه که حوصله خودمم ندارم اونم نمیگه چته

مابدون هموبودیم اما نمردیم من دلم فقط همینو میخاد حس میکنم قلبمه:flushed:

خوب سنتم سن هوس و این‌چیزها نیست
ببین فقط و فقط ملاکت اخلاق باشه همین

حتما باهاش صحبت نمیگنی همش قهر میکنی رومخش میری اونموخسته شده

1 Likes

نه بابا همش وانمود میکنم حالم خوبه میخندم ولی خبر داره چقدر داغونم

اخه خیلی دوسم داره حس میکنم بهترین حامیه خیانت ک ی درصدم بهش شک ندارم بامن ک عین ملکه ها رفتار میکنه هرچی میگم گوش میده حتی شده بگم پیش دوستات نرو نمیره انقد بهمومحبت میکنه ک گاهی دلم میخاد بگم من لیاقت ندارما

بهش بگو بهش احتیاج داری بزار اون کنارت باشه حالتو خوب کنه

1 Likes

عالیه عزیزم اگه یزره صبور باشین بهترین زندگی و دارین و خوشبخت میشین

1 Likes

مرسی قشنگم امیدوارم:heart_eyes:همیشه خودمو کنارش تصور میکنم

1 Likes

زنده باشی
نمیدونم چی بگم ؟آینده کسی ازش خبر نداره ، احساسات آدمم به مرور زمان و بالا رفتن سن تغییر میکنه
اینو منی میگم که تجربه داشتم
مثلا اینکه کنار آدمی باشی چیزی نداره ولی کنارش آرومی، اما یه روزی انقدر دستتون خالیه که پول نداری بچه رو دکتر ببری (مثال میگم )،اون لحظه هم باید در نظر بگیری اون لحظه میتونی کنارش آروم باشی ؟میتونی درد کشیدن بچه ت ببینی و ولی بخاطر عشق و دوست داشتن همسرت آروم بگیری ؟؟

با احترام نظر من این بود

کلی میخوام بگم تو این زمونه تو این قرن تو این زمان پول حرف اول میزنه بی تعارف

نمیگم بخاطر پول با یه خرپول ازدواج کنید پا رو احساساتتون بزارید
میگم آینده رو ، منطق ، عقل ، در نظر بگیرید

1 Likes

منم میگم بزارم اول به خواستهوهامون برسیم بعد باهم ازدواج کمیم بی پول زید سقف نریم بچه بیاریم اذیتش کنیم

1 Likes

آخه بگم چه فایده اینهمه بهش گفتم دلم میخواد ببینمت هیچ کاری نکرد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.