شده کسیو از ته دل بخواین

به ازدواج فکر کنید حس کنید خانوادتون موافقت نمیکنن درحالی ک پسر بدی نیس فقط به اندازه کافیپولدار نیس اخه ی پسر۲۴ساله چ ثروتی میتونه داشته باشه نمیدونم من وقتی نگاش میکنم حس میگنم دیگ هیچی نمیخام خیلی دوسش دارممممم

2 Likes

بله شده:blush:

1 Likes

بهم رسیدین؟؟؟ من امروز رفتم کنارش کلی بݝلش کردم نمیدونم چراازش سیر نمیشم دلم میخاد همیشههه کنارم باشه

1 Likes

تا دلت بخواد شده ولی هیچ کدوم قسمتم نشدن :cry::sweat_smile:

1 Likes

اگه واقعا عشقتون دو طرفه هست دوسش داری براش بجنگ دقیقا حستو تجربه کردم خیلی عاشقی و از بودن باهاش سیر نمیشی حتی اگه بدترین آدم دنیا هم باشه واسه تو فرشتس خانواده منم به خاطر وضع مالیش و بیشتر اینکه باهم دوست بودیم راضی نشدن

2 Likes

اینا بادوست بودن مشگل ندارن دوس پسرم سرمایه انچنانی نداره و به اصرار من میخاد ادامع تحصیلم بده و دیپلم داره میخاد دانشگاه بره من دلم میخاد براش صبر کنم حس میکنم می ارزه بع بودنش اخه من بدون اون زندگی برام سخته کنارمه ارومم نباشه نه حتی الانم دلم براش خیلی تنگ شده

2 Likes

چن نفر بودن اخه مگ مال من ینفره اما انگار کل ادما تو وجودش جم شدن ینی دلم میخادبمیرم امااین باشه

2 Likes

عزیزم من خودم تمام این راه رو تجربه کردم و الان تمام سختی هایی که کشیدم ارزشش رو داشت چون تکرار نشدنیه

1 Likes

اوهوم شده:pensive:

1 Likes

من والا دوسه تا بودن که همین حسو داشتم بهشون ولی توی یه زمان نبودنا و هیچ کدوم نرسیدم بهشون

1 Likes

واقعا ینی یروز پشیمون نمیشم؟ نمیگم چرااینو انتخاب کردم؟؟؟؟

1 Likes

:smiley::smiley::smiley::rofl::rofl:

1 Likes

من بیست سالم میشه امسال و این از ۱۷سالگیمه هزاربار باهاش قهر کردم باز اون برگشته کنارم وقتی نیس حس بی ارزشی دارم وقتی میخنده حس میگنم خوشبخت ترین ادم دنیام

2 Likes

چه خوب پس ولش نکن :blush:

نمیخام ولش کنم مامانم داماد پولدار میخادو کجای دلم بزارم:joy::joy::joy:هررررروز میگه بهم خانواده اصیل ادمایی ک بهمون بیان من نمیدونم ما کیییم واقعا

2 Likes

تهش چیشد چرا ناراحتی

1 Likes

اگه واقعا عاشقی اگه حاضری تمام سختی های عالم رو به جون بخری حتی شده شب گرسنه بخوابی ولی انتخابت این باشه تحت هر شرایطی ازش دست نکش
روزی که من گفتم فقط شوهرمو میخام بابام گفت درست تصمیم بگیر زندگی چهارتا کلمه عاشقانه نیست زندگی تعهده کنار هم بودن تو هر شرایطیه اگه تونستی زمان بارون پیاده تو جاده بیایید تا خونتون چون ماشین ندارید اگه تونستی تو جشن ها شرکت نکنی چون پول کادو نداری اگه تو نستی از نیاز هات بگذری اگه تونستی تو سرمای زمستون تحمل کنی خونه رو چون بخاری ندارید و… اون وقته که بگو فقط همین رو میخام

3 Likes

هیچی نشد به رفتار سردش ختم شد
حتی حالم نپرسید براش مهم نبود :pensive:

اخه دوسش دارم اما من حالا نمیگم وضع مالیمون عالیه اما کمبود مالی کم کشیدم دوس پسرمم اونقد پولدار نیست کار میکنه خداروشکر فقیر نیست ک اما فشار زندگی زیاد روشه پشوانه ام نداره مامانمم اررزشوشه من مثلا خوشبخت بشم و پولدار:blush:انگار خوشبختی پوله بابا من همین میخاج هزار ساله دیگ ام انتخابم عوض نمیشه

1 Likes

پس اگه همین رو میخای پای همه چیزش وایسا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.