شده هوس یه غذایی رو بکنی ولی به خاطر پول بیخیالش بشی؟

یه چی یادم اومد البته غذا نیست
چای ماسالا نخوردم چن وقته نقطم گیر کرده چن جا پرسیدم نداشتن:unamused::disappointed:

2 Likes

ممنون گلم انشاءلله

1 Likes

ماهم اوایل نمیخوردیم ولی الان دیگه میخوریم ولش کن پناه برخدا :woozy_face:

3 Likes

خودت درست کن عزیزم

1 Likes

من بسته بندی میگیرم ولی فله هم خوردیم باز طوری نشده کلا ما فقط منع رفت و آمد داشتیم محدودیت غذایی نداشتیم

1 Likes

من شکموام!ماه رمضون با شکم گرسنه مینشستم کلیپای غذا ها رو ک مردم میرن میخورن میدیدم و غش میکردم

1 Likes

آره زیاد:joy::joy: چون خیلی شکمو ام هربار میرم بیرون چشم به تبلیغات غذا میفته میخوام بخرم بعد میبینم پول تو جیبم کمه نمیخرم میام خونه خودم میپزم:grin:

1 Likes

وای فقط اون تیسترای اینستاگرام یا اون موکبانک ها :yum::yum::yum::yum::yum::yum:
بعضی وقتا دلم میخواد یکی ازونا باشم

1 Likes

حتما نباید داغ کنی ک. بگیر بزار 24 ساعت تو خونه بمونه تو بعد میتونی بخوری. من همیشه اینکارو میکنم. چیزای قابل شستشو رو هم ک میشورم ضدعفونی بشه

1 Likes

بعضیاشون خیلی بیخودن مثه مستر تستر و اون دختر گنده که چشاش زاغه

1 Likes

من خیلی دوست دارم برم ،ولی تا الان نرفتیم،بارها تا دم در رستورا چینی رفتیم پشبمون شدیم رفتیم رستوران بغلش ک ایتالیایی بود:sweat_smile:اخه میگن اصلش نودلاشه و ماهیش،ک تو ایران نودل ایرانی میزنن و ماهیاشم تازه نیست

مزه تخم ماهی میده؟من از تخم ماهی متنفرممم،اره میگن با غذاهای خاصی باید خورد ک بتونی مزشو تحمل کنی

شوهرم همیشه میگه،من میگم گولم میزنی:joy:پشیمون شدم

1 Likes

اون مرد چاقه رو میگی ک غذارو با دست میخوره؟
من اونو خودشو دوست ندارم ولی غذا خوردنشو ک میبینم بشددددت گشنم میشه لامصب یجوری با اشتها میخوره آدم دلش میخواد دقیقا همون غذارو همون لحظه بخوره

1 Likes

به خاطر رژیم نمیخورم نه پول دلم پیتزااا مبخوااد

نه :neutral_face:

اخی اسم نی نیتون مسیح هستش؟؟

منم دلم پسر میخواد مسیحا بزارم:grin:

1 Likes

سلام عزیزم:hugs:دوس داشتم بزارم مسیح ولی شد ایلیا:grin:

1 Likes

سلام عزیزمم ایلیام قشنگه نامدار باشه:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

فدات گلم

1 Likes

گفتم خیالم راحت شه:expressionless:

دروغ چرا اره شده برای من

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.