شده هوس یه غذایی رو بکنی ولی به خاطر پول بیخیالش بشی؟

:slight_smile:
تا حالا شده؟؟؟چه غذایی؟؟؟

17 Likes

ویار کنم تا نخورم ول کن نیستم:expressionless:الانم گشنمه دلم کباب کشیده کلی وقته نخوردم از وقتی کرونا اومده

7 Likes

ن نشده :thinking:

3 Likes

نه عزیزم

3 Likes

نه…کلا شکمو نیستم ک به غذا و اینا فک کنم.

6 Likes

نه نشده.تانخورم آروم نمیگیگیرم

6 Likes

ازوقتی کرونااومده؟چراخودتون درست نمیکنید؟

4 Likes

نه نشده همون روز اگه نخورم فرداش باید بخورم وگرنه خون به پا میکنم سر شکم ،مدیونین اگه فکر کنین شکمو ام

8 Likes

بخور بابا ما که خوردیم طوریمون نشد زیاد هم خوردیم نه یه بار دو بار

6 Likes

خب این طبیعیه. گاهی ادم اینجور میشه

6 Likes

اره کبابهایی که‌معمولا تو خونه مثل بیرون نمیشه مثل سلطانی بختیاری شیشلیگ ولی اصلا به همسرم‌نگفتم دیگه میگم ولش کن
البته مال الان که باردارم نیست کلا گفتم

7 Likes

من یه غذایی هوس کنم به طرز خییییلی معجزه إسایی همون روز بهم میرسه

5 Likes

بله پیش اومده

1 Likes

از یه جای خیلی لاکچری یه چیز دلم میخواست وقتی قیمتارو دیدم پشیمون شدم :neutral_face:
وگرنه بقیه چیزارو خداروشکر شوهرم در حد توانش فراهم کرده
اینم بگم ک من ادم شکمویی هستم :grimacing:

5 Likes

منم همینطور کافیه هوس کنم همون روز میرسه:expressionless::neutral_face:فک کنم نسل مریم مقدسیم:joy:

9 Likes

من همش هوس میکنم همسرم میگه تلوزیون و خاموش میکنم دیگ کلا حامله نیستما کلا این مدل هستم هر چی ببینم دلم میخواد هر بویی بیاد دلم میخواد همه میخوام الانم دلم پفک میخواد

3 Likes

اره دوس دارم برم رستوران چینی شهرمون کلی غذا بخورم میگن فقط صبونه ۳۰۰ تموم میشه

5 Likes

واااای منم خیلی شکمو هستم رفتیم سمت شمال همش کباب و غذای محلی خوردیم که توش برنج نبود واااای داشتیم برمیگشتیم گریه ام گرفته بود دلم داشت ضعف میزد برای برنج هر رستورانی هم رفتیم برنج نداشت:cry::cry:اخر رفتیم داخل شهر کرج رستورانی پیدا کردیم برنج داشت:joy::joy::joy:

3 Likes

کدوم شهری فاطمه

1 Likes

تبریز

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.