شخصیت شناسی .براساس فلز ماه تولد

بگین متولد چه ماهی هستین

:reminder_ribbon:شخصیت شناسی بر اساس فلز ماه تولد ::reminder_ribbon:

فروردین ( آهن ) : 9 برابر پر انرژی تر از ماه های دیگر ــــ دست و دلباز در پول و حتی وقت :heart_eyes:

اردیبهشت ( مس ) : 8 برابر صمیمی تر از ماه های دیگر ــــ مثل زمان صبوره و حرف حرفه خودشه :heart_eyes:

خرداد ( جیوه ) : 3 ماه خونسرد تر از ماه های دیگر ــــ آرامش براش مهم تر از همه چیزه :heart_eyes:

تیر ( نقره ) : 10 برابر دلسوز تر از ماه های دیگر ــــ خیلی زیاد مهربونه و همه دورش میگردن :heart_eyes:

مرداد ( طلا ) : 7 برابر مغرور تر از ماه های دیگرــــ یکیشون تو زندگیت باشه بدون که خوشبختی :heart_eyes:

شهریور ( قلع ) 12 برابر صادق تر از ماه های دیگرــــ پر استعداد و منظمه شایسته بهترینهاس :heart_eyes:

مهر ( اورانیوم ) : 4 برابر مهربان تر از ماه های دیگر ـــــ انقدر بودنش مهمه که نبودنش دیوونت میکنه :heart_eyes:

آبان ( روی ) : 8 برابر با کلاس تر از ماه های دیگرـــــ درسته مظلومه اما به وقتش رکه :heart_eyes:

آذر ( سرب ) : 6 برابر عاشق تراز ماه های دیگر ـــــ همه دوست دارن آذر ماهی باشن ولی حی😍

دی ( پلاتین ) : 10 برابر مهم تر از ماه های دیگرـــــاهل تفکر و دوست داشتنی ترین ماه :heart_eyes:

بهمن ( آلومینیوم ) : 5 برابر دلنشین تر از ماه های دیگرـــــ زودی دلتون رو بدست میاره :heart_eyes:

اسفند ( منگنز ) : 9 برابر با مرام تر از ماه های دیگرـــــ مثل یاقوت و زمرد تو زندیگه،نابه :heart_eyes::relieved:

5 Likes

من مهر ماهیم

2 Likes

من خردادم. دقیقا آرامش برام خیلی مهمه

2 Likes

من مردادم .

اسفند😍

من با کلاس تر از همتونم:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

بهمن ماه :heart_eyes:

2 Likes

اباننن

واقعااا حرفات مثبت و دلنشینه چیزی که من فهمیدم

1 Likes

وای ممنووون ذوق کردم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::tulip::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

بهمن:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

منم تیر😍

واقعا به منم ثابت شده غریبه بهم میگهچقدر مهربونی انگار واقعا ربط داره به ماه تولد

1 Likes

منم خردادم :blush::blush::blush:

1 Likes

شهریوووررر

2 Likes

ابانم :kissing_heart:باکلاس

1 Likes

مهر :innocent::heart_eyes::hugs::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

فروردین :blush::blush::blush:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.