شب ها خواب ندارم در هفته 36

سلام دوستان من هفته ۳۶هستم بچه ها کمکم کنید اون هایی که هفته هاشون بیشتر از من چه کارکنم که بتونم بخوابم شب ها خواب ندارم نمیتونم بخوابم نمیدونم چه کارکنم ممنون میشم تجربه هاتون بدونم

عزیزم من سر دخترم همینجور بودم ببین عرق بیدمشک و بهار نارنج و گلاب رو با عسل مثل شربت درست کن هر شب قبل از خواب یه استکان بخور نتیجه میگیری ضرر هم نداره چون به صورت طبیعی ریلکست میکنه

2 Likes

باشه عزیزم حتما این کار هم میکنم واسه معده ام چه کارکنم سوزش داره

جنسیت بچه ات چیه؟من بخاطر معدم که سوزش داشت و اینکه بچم زردی نگیره جوشونده کاسنی یا عرق کاسنی میخوردم چون کاسنی طبعش سرده اگه پسر داشته باشی خنک میکنه بدنت رو

من هم۳۵ هفته هستم و تا نصفه شب بیدارم

عزیزم من سر پسرم از هقته ۳۴به بعد اصلا خواب ندتشتم باید حتما روکاناپه نشسته میخوابیدم. تحمل کن گلم دیگه چیزی نمونده دراغوشش بگیری.ـاین روزا برات میشه بهترین خاطره

عزیزم زردی به گروه خونی مرتبط هست .من سر پسرم گرمی خوردم اما پسرم اصلا زردی نداشت

این سوزش ها طبیعیه بچه بزرگ شده رحم به معده فشار میاره موی بچه رشدش زیاد شده باعث ترش کردن معده میشه ایناهمش طبیعیه عزیزدلم. من حتی دکترم بهم شربت و قرصم داد اما واقعا هفته های اخر تاثیر نداشت

دختر بچه ام گلم اره منم شب ها فقط نصف استکان عرق کاسنی با آب قاطی میکنم میخورم فدات

اره خیلی بد اینجوری بیخوابی یه طرف نفس ات بند میاد بعضی وقتا

اره منم همین جوری هستم ان اشاالله به خیر خوشی بگذره همین دوهفته دیگه که مونده برام

1 Likes

اره قبلا شیر سرد میخوردم بهتر میشدم ولی الان که قرص میخورم شیر هم میخورم جوابم نمیده زور خودش میزنه دیگه :sob::sob::sob:

1 Likes

منم الان هفته ۳۰ ام سوزش معده پیرم کرده ۲۴ ساعته دارم چه وقتی خوابم چه وقتی بیدارم واقعا نمیدونم چیکارکنم اصلا انگار نمیره دائمیه واسم میکشتم :sob::sob::sob:

اسماجون دکترت شربت لاکسی ژل بهت داد

من شما رو نمیدونم ولی تا میبینم خوابم نمیاد میرم سراغ درس خوندن تا کتاب رو باز کنم خوابم میگیره :grin::grin::grin:

1 Likes

شما بچه مدرسه ایی،شاید اینجوری
حال باردار ها رو فعلا درک نمیکنی :joy:

1 Likes

عزیزم چیزی نمونده دیگه فرشته کوچولوت رو بغل کنی،عرق بیدمشک و بهار نارنج برای آرامشت خوبه،قبل از خواب قرآن بخون و دعا کن،شاید استرس داری که بی خواب میشی

1 Likes

عزیزم فقط با قران خودت رو اروم کن. خودش که موقعش بشه میاد.انشالله به خیر و خوشی این دورانم سر میکنی و فنچت رو بغل میگیری.انشالله زیرسایه امام زمان عج عاقبت بخیر بشید

3 Likes

والا دوست عزیز ما هم خواب نداریم :persevere:

قربون خدا برم…مادر باردار چقدر سختی میکشه :cry:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.