شب های عزیز قدر

سلام دوستان عزیز،توی این شب های عزیز ک بهتر از هزار ماه هستن،دعا واسه سلامتی امام زمان،دعا در حق مریض ها،دعا در حق نیازمندان،دعا در حق همدیگه و… رو فراموش نکنیم،انشالله ب حق همین شب های عزیز دامن اونایی ک منتظر بچه ان سبز بشه و خدا بهترین تقدیرها رو واستون رقم بزنه،التماس دعا دارم از تک تکتون

6 Likes

باشه عزیزم، برا منم دعا کن سلامتی، پول، اینا مرسی

2 Likes

الهي هر كي بچه ميخواد خدا امسال بهش صالح و سالمشو عطا كنه
خدا حاجت شما رو هم بده

4 Likes

حتما عزیزم،انشالله خدا هر چی میخوای بهت بده

1 Likes

انشالله،ممنون گلم

1 Likes

الهی آمین…منو هم دعا کنین منم دعاگوی شما هستم…ان شاءالله به خواستتون برسین

1 Likes

ممنون گلم،انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده عزیزم

1 Likes

خدا تو این شب ها دستی به دل همه ماها بکشه و به خانمای منتظر نی نی سالم و صالح بده
سلامتی و رزق و روزی حلال.دلخوشی به همه بده
من همیشه یه دعای دیگه هم میکنم
خدااا همه اونای که از حسادت تو زندگی دیگران رخنه میکن مادر و خواهر دوست و دشمن هر کس به راه راست ببره و اونقدر بهش بده که مارو از یاد ببره
آمین

3 Likes

الهی آمین عزیزم

الهی آمین

الهی امین زیبا گفتی ایول :revolving_hearts:

1 Likes

خداوندا مرا جز به خودت به کسی دیگر واگذار نکن ودر این شبهای قدر بهترین دعاها را برای دوستان مامی گپ رقم بزن الهی امین😙

3 Likes

الهی آمین عزیزم

میگن دعا تو حق مومن بیشتر اجابت میشه…دعا میکنم هیچ کس دست خالی و ناامید از درگاه خداوند توی این شباهای عزیز برنگرده…الهی هرکی به هرچی میخواد برسه واگر صلاحمون اینه که نرسیم یا دیرتر برسیم خودش صبرشو بهمون بده…
الهی اونایی که چشم انتظار بچه ان چشم و دلشون روشن بشه …چشم انتظاری سخته…الهی خداوند هر دل شکسته ای رو تو این شبا دستی به سرش بکشه …

2 Likes

الهی امین عزیزم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.