شب خواب دیدم اسم پسرمو

مهديا و مليكه قشنگن به مطهره هم ميخورن
بزار لاى قران هركدوم كه دراومد اونو بزاريد

1 Likes

به مطهره مهدیا هم میخوره

پس شما میگید ملیکه خوبه
همسرمم ملیکه رو دوست داره
اما خیلی ها هم مخالفت کردن

نظر خودتون مهمه منکه مهدیا رو دوس داشتم :roll_eyes::roll_eyes:

محمدعلی بهتره
من علی توو خانوادمون زیاده ولی هرکی باز میخواد روو بچش اسم علی میذاره

3 Likes

ببخشید این حرف میزنم اما خیلی بدم میاد بخاطر کس دیگه اسم بچه انتخاب میکنن. مگه قراره اعمال پسر شما هم مثل پسر برادر شوهرتون باشه که میگید اون رضاست دوست ندارم بذارم. شمابخاطر کی و به چه نیتی اسم برای بچه تون انتخاب میکنید؟؟؟؟؟ والله اسم مادرم زهراست اسم مادربزرگم فاطمه هزار تاهم تو فامیل نزدیک زهرا و فاطمه داریم اما اگر خدا بهم دختر بده میخوام بذارم فاطمه زهرا. من به نیت حضرت زهرا میخوام بذارم نه اقوام.توروخدا این افکار رو دور بریزید.

3 Likes

ببخشید اگر اینطور رک گفتم.

اسم طَهورا و عقیله ام خیلی قشنگه.

1 Likes

اگر بهت گفتند كه محمد علي قشنگ تره به نظرم.

ولي اگر ميخواي علي داشته باشه و اشكالي نداشته باشه كه جزء اين 3 تا اسم نباشه اميرعلي و عليرضا بسيار زيبا هستند

2 Likes

حنانه بسيار زيباست

نه عزیزم ناراحت نشدم

تورو خدا به این خواب هاتون اکتفا نکنید و رو بچه های اسم های قدیمی نذارید
طبیعیه آدم تو هرر دوران و راجه به هر چی فکرد کند راجع به همون هم خواب می بینه

1 Likes

امیرعلی قشنگه

عزیزم نی نی دار نشدی؟

نه مریم جان

عزیزمی
انشاالله به زودی زود

1 Likes

یعنی علی قدیمیه ؟

مهم زیبایی اسمه اسم قدیم و جدید نداره مگه اپه آپدیت بیاد براش نسخه های قبلی قدیمی بشه. اسم عمه های مادر من ترمه و مرسده و بهاره من وقتی کوچیک بودم بسته به صدا کردن مخاطبین ازین اسم ها بدم میومد میگفتم اح چقد قدیمیه، اما الان یکی جلوم صدا میکنه میگم به به عجب اسم زیبایی اسم های ائمه هم همینطور بستگی به نگاه خودتون داره زیبایی و دلنشینیش

4 Likes

محمدعلی خیلی قشنگه…:heart_eyes:

علی اکبرخیلی قشنگه من اسم شوهرم علی اکبر

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.