شبی چند تا اسیدفولیک بخورم؟

سلام عزیزان قبل بارداری شبی بایدچندتااسیدفولیک خورد برای چی خوبه

امکانش هست جواب بدین

شبی یکی قبل خواب بخور ، برا آهن بدن

شما خودتون استفاده کردین

گلم حداقل دو الی سه ماه قبل بارداری شبا بخور. خودم الان سه ماهی هست شبی یکی فولیک اسید ۱ میخورم

برای خیلی چیزها خوبه سرچ کنید باعث جلوگیری از عقب ماندگی جنین هم میشه ولی دوزهای متفاوتی داره باپزشک مشورت کن بعد بگیر

1 Likes

برابارداری هم خوبه

گلم برا بارداریه دیگ. خودمم میخوام اقدام کنم. برای همین خوردم. شوهرتم بخوره هر شب‌ من ی ماهه به شوهرمم فولیک اسید میدم شبا

بله من دوماه میخورم

اسید فولیک نوعی ویتامین B هستش ک برای رشد دستگاه عصبی جنین مفیده و تاحدی جلوگیری از سقط هم میکنه
بهتره از حدودا ۲-۳ ماه قبل اقدام به بارداری خورده بشه
شبی یدونه

1 Likes

س من نيم ساعت يا ي ساعت قبل ازناهار ميخورم

کسی بوده که بافولیک اسیدباردارشده؟

عزیزم کسی با فولیک اسید باردار نمیشه درواقع این یه ویتامینه ک وقتی باردار شدید به رشد جنین کمک میکنه همین

2 Likes

يعني هرکي اسيدفوليک استفاده کنه باردارميشه؟ :face_with_hand_over_mouth:

اسيدفوليک همانطور ک تيام جون عرض کردن ي نوع ويتامينه برا بدن عزيزم

1 Likes

آخه ما توفامیلمون دونفراستفاده کردن یکی بعدازهفت ماه اقدام زمانی که فولیک اسید خورد بعدباردارشد

ن اصلا بخاطر فوليک نيست…

یکی از اقوام ما میگفت اسیدفولیک نباید خورد باید دنبال موادغذایی بود که فولیک اسید دارند ،باید تغذیه رو درست کرد نباید قرص شیمیایی خورد،میگفت قدیمی ها اصلا از این قرص ها نمیخوردن بچه ها سالمی داشتن به من گفت نخور و از این حرفا …شما با این عقیده موافقید؟؟؟؟نظرتون چیه؟؟؟

1 Likes

موافقم ولی قرصش ارزونتره😆

اگ باردار باشی بازم باید استفاده کرد یا فقط قبلشه؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.