شباهت نوزاد به خانواده مادری راهی هست؟؟

سلام خانمای گل
میگم راهی هست غیره ژن نوزاد شبیه خانواده مادری بره مثل داییش؟؟
البته سالم بودن مهم تره ولی در کل میگم

1 Likes

فکر نمیکنم راهی باشه
تنها باید دعا کنی که ژن شما غالب باشه و شکل شما بشه نی نی .
توی فامیلتون رو ببین اگر اکثر بچه ها شبیه خانواده ی مادریتون یا پدریتون شدن میشه امیدوار بود که بچتون شبیهتون بشه :grin::heart_eyes:
شما و خواهر برادراتون شبیه کی هستین؟ خانواده پدری یا مادری؟

2 Likes

سلام عزیزم.
من شبیه پدرم و اونوری
برادرام به مادری

1 Likes

ان شالله نی نیتون شبیه شما بشه :grin:

2 Likes

اكثرا پسرا شبيه پدر و خانواده پدرى ميشن دخترا شبيه مادر

اره واقعا، سوال خوبی پرسیدی :joy: یهو شبیه آیینه دق در نیاد صبح تا شب جلو چشم آدم باشه :joy: من شنیدم تو بارداری اگر کنار یکی باشی همش نگاش کنی بچت شکلش میشه، البته موقعی که به دنیا میاد… کم‌کم ژن غلبه می‌کنه به این شباهت

1 Likes

تو فامیل همسرم همه رو با شابلون زدن، یه خط تولید دارن… این شباهت خیلی ترسناکه! با هر کی وصلت کردن آخرش بچشون یه شکل شده :joy: آقا من دوست دارم در آینده یه پسر بور چشم رنگی گندمی داشته باشم که از بچگی سیکس پک داشته باشه :joy: بعد نگاهش خیلی گیرا باشه به هر کی نگاه کنه قشنگ غش و ضعفه بره براش :heart_eyes: ولی متاسفانه این خصوصیات نه من دارم نه پدر عزیزش… یکی سه کیلو هم دماغ داریم :unamused:

3 Likes

عکس داداشتون هر پنج دقیقه یکبار نگاه کنید به بچه تلقین کنید تو باید شکل دایی شی :thinking:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:وای منم واسه همین میگم نمیخوام به خانواده شوهرم بره.
برعکس همیشه گفتم به همسرمم گفتم دلم میخواد بچم به دایش بره اخه خدا انقد چشم و ابرو و بینی خوشکل داده انگار اختصاصی روش کار کرده حق منو خورده:joy::joy::joy:

1 Likes

یه سرچ میزنم ببینم راهی داره :thinking:

میتونید حقوق وزارت کار به داداشتون پرداخت کنید، روزی پنج ساعت بیاد خونتون، زل بزنید بهش بعد بره. فک کنم جواب بده… :thinking: :joy:
البته بچه ها به دنیا میان شکل باباشونن، هشت ماهگی یهو ممکنه شکل شما بشه

1 Likes

:grin::grin::grin::grin:همیشه جلوی چشممه

1 Likes

:heart_eyes: جون

واای چقد خندیدم

من و خواهرم كپي خانواده پدرميم پسرامونم كپي خودمونن :joy::joy: ژن غااااااالـــب

1 Likes

اكثرا خانوما شبيه دستگاه كپي اند نه ژن غالب

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.