سیکل و تخمک گذاری

سلام مامی یار عزیز من سه ماه اخیر بر خلاف ماههای گذشته سیکل 27 روزه داشتم امروز روز 12 سیکلم هست و هر چی کیت از روز دهم گذاشتم دوتا خط نیفتاده لطف میکنید بفر مایید با توجه به سیکل 27 روزه تخمک گذاری من کی هست :s

سلام عزیزم
شما به احتمال زیاد روز 13 سیکل تون تخمک گذاری دارید. نمیشه دقیق گفت چون بدن هر لحظه در حال تغییره و ممکنه تخمک گذاری دیرتر یا زودتر از اون زمانی که باید، انجام بشه. همچنین ممکنه در بعضی از سیکل ها اصلا تخمک گذاری اتفاق نیفته و این طبیعیه.
اگر پلی کیستیک ندارید یا از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده نمی کنید می تونید از کیت استفاده کنید. سونوگرافی هم بد نیست اگر انجام بدید چون دقیق تر می تونید بررسی کنید ببینید فولیکول بالغ دارید یا نه

1 Likes

از ماشین حساب های زیر می تونید استفاده کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period
این برای قاعدگی نامنظمه :point_up_2:
این برای قاعدگی منظمه :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator

1 Likes

سپاس گذارم همیشه موید باشید

1 Likes

خانم حکیمی جان این ماشین حساب تخمک گذاری واسه من زده سیکلت نامنظمه! بعدم گفته از ۱۰ ام تا ۱۶ ام بازه ی تخمک گذاریه ولی من دیشب یبار ترشح کشدار دیدم… ینی تخمک آزاد شد و ماشین حساب درست نبود؟؟؟ :worried:

خواهش می کنم عزیزم :rose:

عزیزم ماشین حساب بر اساس اعدادی که شما بهش میدید حساب میکنه ولی بدن شما هر لحظه در حال تغییره و ممکنه تخمک گذاری زودتر یا دیرتر اتفاق بیفته برای همین توصیه میشه اگر پلی کیستیک ندارید یا از دارو استفاده نمی کنید در کنار ماشین حساب از کیت استفاده کنید یا سونوگرافی انجام بدید
مطمئنا ترشحات نشانه های مطمئن تری هستن تا ماشین حساب یا کیت

یه سوال دیگه نرم افزار ماشین حساب زایمان و تخک گذاری که تو سایت معرفی شده نسخه اندروید یا ویندوز داره برای نصب به کامپیوتر یا گوشی مبایل

خیر متاسفانه نصب نمیشه

1 Likes

من اولین باره دارم ازش استفاده میکنم آخه…
من تو ۶ ماه اخیر بجز یک ماهش بقیه اش سیکلم منظم بود اما اون یه ماه تاریخامو بهم زده
چقد بعد از دیدن ترشح کشدار تخمک آزاد میشه؟ و اینکه رنگش باید حتما شفاف باشه؟ اگر سفید رنگ باشه ولی کشدار باشه نمیشه؟ :see_no_evil:

نه نمیشه عزیزم باید بی رنگ باشه حتما

آهان ممنونم :heart_eyes::heart_eyes::two_hearts:

1 Likes

همون روز فکر کنم آزاد میشه

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

1 Likes

عزیزم میتونی تقویم صورتی رو از بازار دانلود کنی اونم مشخص میکنه دوره تخمکگذاریو

1 Likes

حیف شد بازم دست مریزاد به شما که پاسخ گو هستید

1 Likes

ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.