سیکلم چند روزه ست؟

با سلام روزتون به شادي
من 36 سالمه همسرم 37 سالشه حدود 4ساله ازدواج كردم و دوساله كم وبيش اقدام داشتم چه با دارو چه بي دارو
سه ماه اخر سيكل 27 روزه داشتم
ماه 4 مه بهمن ماهه قرار بود 25 دورم شروع شه كه نشد 26 لكه بيني جزيي با درد تخمدان راست داشتم 27 لكه بيشتر شد 28 پريود كامل شدم
الان سيكل من با يك روز تاخير چجوريه
و اينكه ايا پريودم از 26 حساب ميشه يا 27 يا 28
و متخصص زنان بهم دوتا امپول داد كه پريود نشدم بزنم و گفت قرص بخور تا منظم شي ايا من با يك روز تاخير جز نامنظم ها ميشم با اين وصف سيكلم 27 يا 28 روزه ميشه

سلام عزیزم
روز شما هم به خیر و شادی
شما سیکلتون رو همون 27 روزه حساب کنید دو سه روز عقب جلو شدن مهم نیست. خیر جزو نامنظم ها محسوب نمیشید
روز شروع خونریزی میشه روز اول قاعدگی تون. اگر همیشه قبل از قاعدگی لکه بینی داشته باشید باید از روز شروع لکه بینی حساب کنید اما اگر گاهی دچار لکه بینی میشید از روز خونریزی حساب کنید

ممنونم خير لكه بيني هيچ وقت نداشتم پس قرص هارو بيخود نخورم

خواهش می کنم عزیزم
به نظر من لزومی نداره بخورید اما اگر پزشک تون این طور تشخیص دادن طبق دستور ایشون عمل کنید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.