سینه درد ناگهانی

بچه ها سینه سمت راستم از دیشب درد (نوک سینه واطرافشو نمیگما)گرفته وقتی نفس عمیق میکشم دردو حس میکنم طرف راست سینه رو به پایین نمدونم چرا اینجوری شدم:pensive::frowning:

دورو بر پریودی هستی یا بارداری :neutral_face::neutral_face::neutral_face:؟؟

1 Likes

۱۱ موعد پریودیمه یعنی مال همینه؟

اررررره

هم میتونه بخاطر پریود باشه هم حاملگی
دیگه بستگی داره کدوم اتفاق بیوفته

1 Likes

توام خواب نداری مثل منی

2 Likes

این ماه اقدام کردم واسه بارداری.خداکنه همین باشه

1 Likes

اره عزیزم احتمالن برای من همیشه سینه ها دردناک میشن که ننیشه اصن دست زد

اکثرا ماه اول بارداری درد سینه در این حد زیاد نمیشه .بیشتر شکم درد و دل درد داره تا سینه درد .من وقتی نزدیک پریودیم بود سینه هام مثل سنگ میشد و درد میکرد ولی تو ماه اول بارداری اصلا درد سینه نداشتم اقلب خانوما تو ماه اول بارداری درد سینه ندارن اونم خیلی زیاد

1 Likes

انشاالله زود به مراد دلت برسی مهربونم خدا بهت یه فرزند سالم وصالح بده

1 Likes

خیلیی ممنون:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

دردش ک زیاد نیس فقط نفس عمیق ک میکشم دردو حس میکنم البته الان نسبت ب دیروز بهترم اولین باره اینجوری میشم جزو علایم پریودیم نیس

بدن با بدن فرق داره
من خیلی حساس شده بودم :thinking::thinking:

1 Likes

وقتی اقدام به بارداری میکنی هورمون هات بهم میریزن هرماه شاهد یه اتفاقی اینا نرمال و عادیه عزیزم ولی بازم بمون تا موعدت چند روز بگذره بعد اگه خبری از پریودیت نبود برو ازمایش بده.ولی حداقل تا ۱۰روز صبر کن چون تو اقدام روز های پریودی هم بهم میریزه چند روز عقب یا جلو میشه اینم عادیه

1 Likes

اها.مرسی گلم فدات

فدات عزیزم اگه به خودت استرس راه ندی زود نی نی میاد تو دلت نگران نباش عزیزم .

1 Likes

به خاطر نزدیک شدن به پریودیه

1 Likes

من داشتم از اولین ماه تا سه ماه اول بارداری اونم شدید شکم اینا نداشتم

1 Likes

نمیدونم والا چی بگم .

ولی اکثرا درد سینه واسه پریودی پیش میاد حالا دیگه نمیدونم اقلب اونایی هم که میشناسم و حتی خودم هم اینجوری بودم تو بارداریم بیشتر نوک سینم درد میکنه .

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.