سیسمونی چیا باید بگیرم؟

سلام دوستان، من اولین بارداریم هست و هیچ تجربه ای از خرید سیسمونی ندارم…منظورم لباس ها هست…مثلا واسه بیمارستان نمیدونم چی بگیرم…همین طور واسه بعدش…:frowning:کمکم کنین

سلام عزیزم خوبی؟بسلامتی این دورانو طی کنی ان شاالله.
خب یسری وسیله ها واجبن اما خب خیلیا جزو واجبات نیس.
من خودم لباس سایز صفر،۲دست گرفتم،اگ بعد نیاز شد باز میگیرم،لباس سایز یک ۲،۳دست،یک دستم سایز ۲گرفتم،سعی کن زیاد نگیری فعلا

2 Likes

سعی کن لباس زیردکمه بگیری،البته منم نینیم هنوز بدنیا نیومده اما بچها میگن خیلی خوبه واستفاده میشه

1 Likes

منم اولین تجربه امه و همینطوری دارم خرید میکنم :face_with_hand_over_mouth: دو دست ست ۲۰ تیکه پنبه ای سایز ۰ خریدم با چندتا تیکه جدا جدا ۰ که بهم گفتن زیاده بچه زود بزرگ مبشه ولی دیگه گرفتم فکر کنم سه چهار دست ۱ و ۲ و ۳ و اینا کافی باشه بقیه اش بچه ک بزرگ شد نسبت ب نیازش خرید کن .یه سری وسایل بهداشتی هست مهماشو بگیر خیلی هاش الکیه…سرویس غذا خوری و قابلمه و قوری و اینا هم نگرفتم صندلی ماشین و صندلی غذا خوری و کالسکه و سرویس پلاستیک حمام هم نگرفتم من بنظرم نیاز نیست الان شااااید بعدا نیاز بشه بقیه چیزا هم سیسمونی فروشی ها فکر کنم اکثرشون لیست داشته باشن ک انتخاب کنی

1 Likes

برای بیمارستان من خودم ی زیردکمه،شلوار،کلاه،دستکش،جوراب و بلوز دکمه دار گذاشتم ک وقتی بدنیا اومد تنش کنن،یه سرهمیم گذاشتم برای وقتی خواستم از بیمارستان بیارمش خونه ان شاالله

1 Likes

لباس زیردکمه چجوریه؟؟

2 Likes

ببخشید اشتباه تایپی داشتم منظورم از کالسکه روروک بود

مثل همون زیر پوش و لباس آستین کوتاه ایناس اما خب تا قسمتی ک بچه پوشک میشه هستو دکمه میخوره قسمت زیر پوشک،پهلو بچه رو گرم نگه میداره

2 Likes

دوتا سایز صفر مگه چقد استفاده میشه یه هفته بیشتر تنش میشه؟

2 Likes

من خودم همه چی گرفتم بجز روروک
لباس سایز صفر بنظرم خیلی گرفتم که همه میگن خیلی به کار نمیاد

اها فهمیدم جدیدا زیاد شده

فکر کنم اکثر بیمارستان ها هم لباس میدن و هزینه اشو خودشون کم میکنن

1 Likes

یعنی تو انقد زود بزرگ میشه؟؟؟؟؟ :flushed:

من پرسیدم از بچها،بعضیا گفتن تا چند وقتی لازمه،بستگی ب وزن بچه هم داره،بعضی سایز صفرا رو میشه چندوقتی استفاده کرد

لباس زیر دکمه همون بادیه گلم

2 Likes

سایز صفر یه هفته نهایت ده روز پوشکش که سر یه هفته باید سایز یک بگیری

2 Likes

اره عزیزم متوجه شدم😄

اره همه میگن ولی من خیلی گرفتم آخه خیلی بامزه س شاید ۷،۸ دست😄

اره بابا من بچه ی اولم و بچه های جاریمو دیدم دیگه

فدات🌸

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.