سیسمونی در مشهد

شما برای سیسمونی اقدام کردین🤔
به نظرتون از کجا بخرم :thinking: قیمتش هم خوب باشه :thinking:

البته بهتون پیشنهاد میکنم کانال تلگرام این خانم رو حتما یک سر بزنید
دنبال یک ست سیسمونی میگردی کنارکیفیت قیمت هم برات مهمه این کانال همونیه که میخوای
تشک گارد دار قنداق فرنگی ست لحاف و تشک دم دستی بالشت شیر دهی و آموزشی کیف نوزادی ,تشک تعوض فقط۲۵۰هزار
@kolbeyedookht

شما مشهدين ؟
والا پاساژ فردوسى طبقه پايينش سيمونى داره چندتا مغازه هم هست تو سناباد مثه كلبه كودك چيزاى قشنگى دارن
ولى پاساژ فردوسى قيمتهاش مناسبتره

2 Likes

سلام عزیزم من مشهدی نیستم اما اطلاع دارم منطقه ای هست به نام طلاب اگر اشتباه نکنم از سرویس چوب گرفته تا لباس و چیزای دیگه همه چی داره و قیمتهاش نسبت به جاهای دیگه پایینتره.

1 Likes

مشهدم ولی از جاهای مختلف دیدن کردم قیمت ها ثابت نیست یک جا بعضی وسایل بهتر از بقیه جاهای گاهی یک جا دیگه از لحاظ قیمتی فرق داره

1 Likes

من این خانم رو تو نت پیدا کردم و از کاراش و قیمتش و کیفیتش راضی ام

پاساژ فردوسى معدنشه ولي همه اين مغازه دارها از مصلي خريد ميكنن

شما غربالگرى كجا رفتين ؟

1 Likes

منم سرویس خوابو دادم همین خانوم بدوزه. واسه تکه های دیگه زده توی دیوار طلاب و بازار فردوسی. نرفتم هنوز

1 Likes

من رفتم بنیاد ژنتیک دکترم گفت جواباش از همه جا دقیقتره.

بنياد ژنتيك كجاست ؟
هزينتون چقدر شد ؟ سونو هم داره ؟

هفده شهریور روبرو مرکز خرید آسمان چندتا پاساژه فقط سیسمونی میفروشن

غربالگری آزمایشگاه پردیس دقیق انجام جوابش رو اینترنتی هم میده

1 Likes

خیابون کریمی بلوار حر عاملی. حدود 700

1 Likes

قیمت هاش خوبه؟

هفته چندي مهلا جان
پاساژ فردوسى خوبه واسه خريد هم همه چي دارن هم ب نسبت قيمت جاها ديگه مناسبتر

مهلا جان بین چهارراه ۳۵ متری و چهارراه راه آهن سرتاسر وسایل سیسمونی هست که قیمتاشم مناسبه البته من ازونجا خرید نکردم ولی میدونم قیمتاش از همه جا ارزونتره و تنوعشم زیاده. تخت و کمد هم داره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.