سياست هاي زنانه و سازنده

سلام خانوووما
بياين از هوش و سياست هاي زنانه حرف بزنيم

من تا حالا از تووو زندگيم از جهت احترام سياست داشتم
هميشه احترام گذاشتم و نذاشتم كار به جايي برسه كه رووومون تووو روي هم باز شه
ولي چندوقت پيش از طرف فااااميل شوهرم بي حرمتي ديدم
الان فعلا سكوت كردم
و نميدونم چه راهي بهتره

دوستان كسي نميخواد تجربه هاشو بگه
بلاخره كسي يه سياستي واسه زندگيش داره

منم اول زندگیم همین کارو کردم بخاط شوهرم سکوت کردم چون نمیخواستم بینمون قرار بگیره خداییش شوهرم خودش طرف من بود ولی فایده نداشت طرف پرو میشه

2 Likes

خانواده شوهرم خوبن مشکل فقط یکی از خواهر شوهرام بود بعد ی مدت احساس کردم همیشه خشمگینم بی احترامی هایی که بهم شده هر چند که شوهرم جواب میده ولی منو تخلیه نکرده بود فهمیدم اینجور ادامه بدم روانم بهم میریزه از اون به بعد مثل خودش رفتار کردم و واقعا جواب داد

1 Likes

هر انسانی اول خودش احترام خودشو باید نگه داره منه کوچیکتر هم تا یه جایی ظرفیت دارم پس احترام به کسی بزار که احترامت میکنه وگرنه نمیگن تو خوبی میگن وظیفشه.من اینارو خودم تجربه کردم

4 Likes

الان شما احساس خشم وناراحتی ندارین ؟

خانواده ي شوهرم خوبن
ولي فاميلاش با فضولي ها و بي احترامي هاش اذيت ميكنن
من همه شون رو دعوت كردم و به بهترين شكل پذيرايي كردم
ولي عيد كه شهرستانشون رفتيم حتي يه زنگ به من نزدن

عزیزم من خودم تجربه ای ندارم ولی به نظرم باید جوری رفتار کنید که شایسته شماست نه شایسته اونا
اگر کسی به شما زنگ نزده شما هم نزن اگر حال تونو پرسیدن شما هم حال شونو بپرس ولی بی احترامی نکنین هیچ وقت

4 Likes

وقتي كلي دلم رو شكوندن حالا توووواينستا و تلگرام واسه من قلب ميفرستن

منم از خانواده شوهرم راضیم جز اینکه در مورد بچه زود زود میپرسن یکم ناراحت میشم ولی خوب اونم دوس دارم بچه برادرشونو ببینن اما یه برادر شوهر دارم که ازش متنفرم خیلی تو زندگیمون دخالت میکنه تنها دلیل دعوای شوهر و من فقط اونه نمیدونم چیکار کنم شوهرمم چون برادرشه تعصبشو نمیده به من نمیدونم چیکار کنم اونقد دخالت میکنه که میترسم زندگیم بخاطر اون به هم بریزه

1 Likes

من خودم برادر شوهر ندارم ولي اينو ياد گرفتم كه بخاطر هيچكس تووو زندگيم دعوا نكنم
حيف نيست بين خودمون رو بخاطر كم عقلي كسي خراب كنم
البته همون احترام گذاشتنه باعث شده شوهرم طرف من باشه

1 Likes

من ۵ تا برادر شوهر دارم اون یکیا خیلی منو دوس دارن برام زود زود کادو میگیرن اما این نه درسته زنشم موثره رو رفتارش مثلا روز ۱۳ من به شوهرم گفتم بریم فلانجا این نزاش بریم بعدشم منو شوهرم داشتیم حف میزدیم اومده میگه بس کنین دیگه بیاین کبابتونو بخورین هر کس هر جا دلش خواس بره منم گفتم داداش ما اصلا در مورد جا حرف نمیزنیم به هر چیزی میرسین شوهرم سر این موضوع با من بدجور دعوا کرد اخه میگم به اون چه من با تو چه حرفی میزنم بعدشم اونقد قیافه گرف نشست همه میگفتن چته شوهرمو پر کرده شوهرمم میگف اون حتی تورو بزنه هم نباید تو حرفی بزنی

میگم چرا کسی جرعت نداره به زن اون تو بگه همتون نازشو میکشین اما اون هر چی به من بگه باید ساکت شم میگه اون با زنش اختلاف داره محبت میکنیم زنش طلاق نگیره واقعا دیگه موندم چیکار کنم

شما بگو با منم این طوری رفتار کنید طلاق می گیرم :wink:
خیلی عجیبه که تو این دوره زمونه کسی حرف از زدن کسی بزنه، حتی پدر و مادر که حق گردن آدم دارن هم نباید دست روی بچه شون بلند کنن چه برسه به کسای دیگه که هیچ حقی ندارن
شما قاطعانه برخورد کنید که حتی جرات نکنن راجع به زدن با شما حرف بزنن

وقتی اونو نمیبینه زندگیمون خیلی خوبه ها فقط اون که هس حتما باید یه دعوایی بندازه اخرشم مقصر منم چون اون برادرشه و بزرگ منم گفتم کسی نمیتونه به من تو بگه الان جوابشو میدم دس روم بلند کنه دس روش بلند میکنم اما بازم طرف برادذسو نمیده برداشته با گوشی من بهش پیام داده ک اون روز اعصابم خراب بود معذرت میخوام داداش😏

1 Likes

:scream::scream::scream::scream::scream::scream:

خانووووماي ديگه هم بيان از سياست هاشون بگن لطفا

اوووف والا تو زندگی من چه ساکت بودم وچه جواب دادم چه دعوا کردم از خونواده شوهر بی مهری وبی حرمتی دیدم هرکار کردم بدترشدن :lying_face:

1 Likes

بعضیا لیاقت ندارن نمیدونم بدی کردن چه لذتی داره براشون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.