سونو واژينال

سلام دوستاى خوبم كسى سونو واژينال انجام داده؟ درد داره؟

سلام من تازه میخوام‌ انجام بدم این ماه . ولی میگن درد نداره و خودت رو شل بگیری تا دکتر راحت بتونه تشخیص بده

سلام عزیزم، نه اصلا درد نداره، من قبلا انجام دادم

من بعدش زیر دلم خیلی درد گرفت ینی تا دو سه روز زیر دلم قشنگ درد میکرد خیلی بد بود اصن حسش خیلی همونموقع وحشتناک بود

سلام گلم بدنت شل بگیر چندان اذیت نمیشی

1 Likes

نه بستگي به كار دكترت داره دردش

مرسى از جواباتون خدا كنه درد نداشته باشه

خودش درد نداره چون خیلی ببخشیدا عذر میخام مث آلت مصنوعی میمونه من فقط بعدش زیر دلم خیلی دردمیکرد تا دوروز چون خیلی بزرگ بود دستگاهش بنظرم:(

واى به اون بزرگيه واقعا؟ براى جنين ضرر نداره خوب؟

من چون خودمو سفت‌میگیرم از دردش همیشه جیغ میکشم اصلا بلد نیستم شل بگیرم

منم اينحوريم خيلى خودمو سفت ميگيرم

حتی تو زدن امپول هم چنان سفت میگیرم که جاش ورم میکنه ۲ ماه دیگه هم عکس رنگی دارم خیلی ترسش دارم

خدا رحم كنه بهمون :see_no_evil:

يه سوال بچه ها من هفته پنجم هستم سونو واژينال داده واسه يكم خرداد ميخوام ببينم تو اين سونو هست كه مشخص ميشه قلب بچه تشكيل شده؟

سونو برا تشکیل قلب رو از رو شکم میگیرن اصن من نمیدونم چرا شماها ک باردارید سونو واژینال براتون نوشتن؟؟؟:fearful::fearful::fearful::fearful::fearful:
من 7هفته ک سقط کردم برای بقایای بارداری سونو واژینال رفتم ک ببینم همش دفع شده یا نه

اره دیگه تو هفته هفتم سونو میدن ک از سلامت جنین مطمئن شن.

عزیزم به دکتری که سونو انجام میده بپرس و بگو بارداری ولی کاش میگفتی رو شکمی واستون انجام بدن حالا دوستانی که زمان بارداری انجام دادن میان راهنمایی میکنن نگران نباش
اگر دیدی زمان سونو خیلی اذیت میشی بهش بگو تا ادامه نده چون امکان داره واسه نی نی بد باشه

عزیزم هفته پنجم خیلی زوده برای تشکیل قلب. این سونوگرافی برای دیدن ساک بارداریه

سلام ممنون از جوابتون خوب دوستان ميگن واژينال انجام نده چيكار كنم دكتر برام نوشته يعنى نرم؟ ميشه جواب بديد لطفا

1 Likes

سلام عزیزم
خواهش می کنم
مشکلی نداره می تونید انجام بدید. ضرری نداره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.