سونو غربالگری و تعیین جنسیت

تو سونو غربالگری جنسیت نینی درسته؟

وای نه برای من اشتباه گفت کلی شور. و. ذوق داشتم بعد یهویی یک چیز دیگه شد:joy:سرکار. بودم بعدش به کل فامیل دوستام هم گفته بودم باز مجبور. میشدم برا همه توضیح بدم چی شد. :joy:سخت بود
من یک پسر. داشتم دوست داشتم دختر. باشه بهم توو سونو دخمل گفته بودن اشتباهی پسر. کاکل زری بود اولش تووو ذوقم خورد چون تصوراتم بهم ریخت ولی الان خوشحالم😍

جدی:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:من ۱۲ هفته و ۴ روز گفت احتمالا دخمل :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:خوبه سیسمونی نگرفتم

تو بارداری حالت تهوع داشتی؟

من اون روزی ۷طبقه پله پایین بالا رفتم از اون موقع زیردلم بشدت درد میکنه به نظرتون خطرناکه ؟

دقیقا پایان ۴ ماهگی با سونوگرافی مشخصه

سلام برای من توی سونوگرافی آنامولی نوشته شاید دختر باشه…حالاموندم دخاره یاپسر

برا منم تو١٢هفته گفت پسره الان ١٤هفته هستم
منتظرم دو هفته ديگه برم ك كاملا مطمئن شم

اگه تشخیص بدن پسره احتمال خطا کمتره ولی دختر نه ممکنه اشتباه کرده باشن
(چون شومبول پسر میبینن خطا کمتر میشه)
جدیدا تو پیج یکی از دکترای تهران دیدم که به یکی گفته بودن دختره بعد که بچه بدنیا اومد دیدن پسر بوده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.