سونو سه بعدی

دوستان سونوگرافی سه بعدی که عکس میدن کسی انجام داده خیلی دوس دارم بچمو ببینم هزینش چقدره واین که برای بچه ضرر نداره؟؟؟

میگن خیلی ضرر داره من جرات نکردم برم

منم میترسم جون بچه مهم تره ولی خب خیلی دوست داشتم عکسشو ببینم شما قیمتشم نپرسیدی

سونو رنگی معمولا واسه کسایی هست که جنینشون مشکل داره و سونو های معمولی قادر به نشون دادنش نیست
خیلی هم ضرر داره

2 Likes

ن گلم نپرسیدم ولی سونوی معمولی ک ۱۵۰ تا ۲۵۰ بشه سونوی س بعدی حتما ۶۰۰میشه:neutral_face:

وای پولشم زیاده نخاسم همون به دنیا میاد میبینمش :joy:

:joy::joy::joy:خیلیم عالی انشالله صحیح سالم و راحت بیاد تو بغلت

1 Likes

حالا این سونو معمولی ها بچه یکم سیاه و اسکلتی میوفته ولی با بودجه مون سازگار تره

1 Likes

اینکارو نکنی بهتره چون دکتر سونوگرافی من هروقت کسی درخواست سه بعدی میکنه فقط برای عکس منصرفش میکنه میگه ضرر داره برای جنین ، گناه داره بچه

1 Likes

اره میگن خیلی داغ میشه آب دور بچه مث آبجوش:grimacing:

1 Likes

یه متخصص تو تلوزیون گفت تصلاتینطور نیست و ضرر نداره

1 Likes

اره دیگه چاره ای نیست اما برای انومالی رفته بودم اصن استخوناشم توعکس مشخص نبود خیلی مبهم بود تو ان تی بیشتر معلوم بود:confounded::cry:

1 Likes

وای چه بد

1 Likes

منم هفته های اخرم بوددکترنوشت سونومعمولی بعد اونجا سونوگرافی کردنی گفت بچتودیدی گفتم نه یه دقیقه نشون داد باسونورنگی

خالم سال ۹۷رفته بود ۷۰۰گرفته بودن فک کنم اون چون برادرشوهرش معلول بودرفت پدرشوهرش گفته بودبایدبری

ای وای چه دکتر مهربونی بود حالا برای ما همون سونو معمولی هم درست نمیگیرن

1 Likes

الهی نه ازما ۹۰تومن گرفت قشنگ هم تاپنج دقیقه اینانگاه کرد

دورت بگردم مبارکت باشه انشاللا نامداربشه مهندس بشه:yum::yum::yum::yum:

1 Likes

قربونت ایشالاتودلی توهم به سلامت دنیابیادگلم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.