سونو داخلی بعد از سقط

سلام من یه ماه پیش سقط،کردم بعد ک رفتم سونو داخلی گفت یه تیکش مونده ب اندازه سه سانت چه کنم بیاد بیوفته لطفا اگ اطلاعی دارین راهنماییم کنید:tired_face::tired_face:

سلام عزیزم دختر عمو شوهرم اینطوری بود دکتر بهش قرص داد برطرف شد

ایسالا

اخه رفتم دکتر گفت باید کورتاژ بشی

خانوم حکیمی میگم چون بچه اولم بوده ضرر نداره کورتاژ؟؟؟۱۹سالمم هس

نه عزیز منم بچه اولم رو کورتاژ کردم الانم دوماه اقدامم به خواست خدا دیگ کاریش نمیشه کرد توکل کن به خدا
بعد از سه دوره پریودی دوباره اقدام کن ان شاالله یه نینی دیگ

نه الان فلن بچه نمیخام

برو عطاری دارو گیاهی بگیر بخور بیفته عرق رازیانه کاچی عسل زعفرون دم کرده قرمز اینا ره حلاشه

سلام من اینطور بودم تا نرفتم عطاری دارو نداد خوب نشدم البته باید مطمئن باشه سقط کردی داره میده مثل درد زایمان رحمت پیچ میخوره بعد دفع میشه

من از 15 مهر تا 10دی درگیر بودم آخر کار اصلی را عطاری کرد

شربت زعفران غلیظ درست کن بخور پله های خونه رو بدو بدو بالا پایین برو یا حالت طناب بزن
عطاری هم داروشو داره باید بجوشونی بخوری تا زودتر انجام بده که بیفته
البته کورتاژ هم خوبه نه درد داره نه چیزی رحمتم تمیز میکنه ولی خب خودت دارو بخوری به نظرم بهتر باشه چون کوچیکه هنوز

جیگرم کورتاژ اصلا نکن برو عطاری دوای گرم میده بخور صبح زود دل خالی میاره پایین

به نظر من هم کورتاژ نکن گلم من کورتاژ نکردم ولی بچه میخواهم نه ماه حامله نشدم

من دوسال پیش بخاطر تشکیل نشدن قلب دکتر گفت اگر خود به خود دفع نشه باید کورتاژ کنیم تو خونه با دم کرده زعفران افتاد ولی تو سونو به منم گفت ی تیکه سه سانتی مونده و قرص داد که با همون قرصا و جوشونده های گیاهی افتاد تا ده روز

دوای گرم و جوشونده زیادی بخوری رحمت و تخمدامت نمیسوزه؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.