سونو تشکیل قلب 😍😍😍😍😍

بچها رفتم سنو قلبش ۹ هفتمه خیلی خوشحالم قلب کوچیکش میزد :heart_eyes:خیلی گوگولی بود :heart:بهم گفت همه چی خوبه نشونم داد قلبش میزد ولی نمیدونم چرا واسم صداشو نذاشت

14 Likes

به سلامتی عزیزم خدا حفظش کنه برات صدای قلبم تا ۱۲هفته نمیزارند چون قلب بچه خیلی کوچیکه و اذیت میشه :heart::smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

عزیزم الهی شکر
چه دکتر زرنگی بوده صداشو نمیذارن چون برا نی نی خوب نیس بدنشون میسوزه

3 Likes

خداروشکر برات بهترینارو آرزو میکنم و همیشه خوشحال باشی

3 Likes

خوش به حالت:heart_eyes: من خیلی استرس دارم منتظرم ۷هفته تموم بشه بعد برم :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

به سلامتی عزیزم:kiss::heart:

1 Likes

بسلامتی
عزیزم خداروشکررررر:smiling_face_with_three_hearts::hugs::sparkling_heart::star_struck::rose::hibiscus::kissing_heart:

1 Likes

خب خداروشکر
برای منم نزاشت فقط گفت قلبش میزنه

1 Likes

اخه عزیزم میگن خوب نیست صداش بخش بشه نمیدونم فک کنم بخاطر اشعه س،من ۷ هفته رفتم صداشو نشنیدم،انشالا بسلامتی این دورانو بگذرونی

2 Likes

مبارکه عزیزم خداروشکر :blush::heart_eyes::heart_eyes:انشالله ب سلامتی بغلش کنی گلم

1 Likes

عزیزم مبارکت باسه.برای هیچکس نمیذارن.انشاالله تو12هفتگی میشنوی صداشو.

1 Likes

خدا رو شکر انشالله بسلامتی بیاد بغلت

1 Likes

ممنون ازتون :heart::heart_eyes:ایشالله قسمت همه منتظرا بشه

1 Likes

سلام عزیزم بسلامتی .:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

خیلی حس قشنگیه من خیلی استرس داشتم وقتی گفت قلبش تشکیل شده انگار تمام دنیا رو بهم دادن
مبارکت باشه عزیزم

1 Likes

منم همین حسو داشتم:heart_eyes:

2 Likes

بسلامتی عزیزم منم باید برم ۳۰ ام ولی خیلی استرس دارم

1 Likes

الهی شکر بهترین حس دنیاست

1 Likes

بچهاااا دخترخالم بهترین رفیقم فردا زایمانشه دعا کنید براش:pleading_face::heart::heart::heart::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

نگران نباش ایت الکرسی بخون دلت اروم میشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.